Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie jako emeryt?

piątek, 15 kwietnia 2022

Jesteś na emeryturze i zastanawiasz się, czy możesz kupić ubezpieczenie na życie? Szukasz ubezpieczenia dla będącego na emeryturze rodzica lub dziadka? Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić bezterminowe ubezpieczenie na życie, a zawrzeć umowę można mając nawet  85 lat. Ponadto, polisę można zawrzeć bez względu na stan zdrowia.

Jako emeryt możesz się zastanawiać, czy ubezpieczenie na życie jest dla Ciebie odpowiednie. Podejmując decyzję o zakupie ubezpieczenia na życie, warto zadać sobie pytanie: Czy w przypadku Twojej śmierci, ktoś z rodziny będzie potrzebował wsparcia finansowego? Wypłata świadczenia z tytułu polisy na życie może być pomocna np. przy:

Kosztach pogrzebu – opłaty związane z ostatnim pożegnaniem mogą być kosztowne. Wypłata z ubezpieczenia na życie może pomóc rodzinie w pokryciu wszelkich kosztów związanych z pochówkiem.

Spłacie kart kredytowych lub innych długów – wypłata świadczenia z ubezpieczenia na życie może pomóc w pokryciu zaległych rat kredytowych lub opłaceniu zaciągniętej pożyczki, dzięki czemu bliskie osoby będą odciążone z tych kosztów.

Opłaceniu opieki medycznej – w przypadku konieczności posiadania stałej opieki medycznej, koszty mogą być dość wysokie i wciąż narastać. Wypłata świadczenia z tytułu polisy na życie może pomóc opłacić zaległe rachunki medyczne, nie obciążając finansowo rodziny.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie dla emeryta?

Na wysokość składki ubezpieczeniowej wpływa wiele czynników, w tym:

Twój wiek – im jesteś młodszy, tym niższe będą Twoje składki.

Twój stan zdrowia – w zależności od tego jakie wybierzesz ubezpieczenie, mogą być wymagane ankiety medyczne. Są   jednak ubezpieczenia, w których umowę można zawrzeć bez względu na stan zdrowia. Jeśli szukasz ubezpieczenia bez ankiet medycznych i bez względu na stan zdrowia, sprawdź Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”.

Suma ubezpieczenia – w zależności od tego, na jaką sumę ubezpieczenia się zdecydujesz, tak obliczane będą składki,

Wybrany wariant – możesz się ubezpieczyć indywidualnie bądź z partnerem lub współmałżonkiem.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu na życie dla emerytów i kup polisę już dziś.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.