Poznaj składkę Kup online
Pani korzystająca z telefonu.

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie jako emeryt?

piątek, 15 kwietnia 2022

Jesteś na emeryturze i zastanawiasz się, czy możesz kupić ubezpieczenie na życie? Szukasz ubezpieczenia dla będącego na emeryturze rodzica lub dziadka? Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić dożywotnie ubezpieczenie na życie a zawrzeć je można mając nawet  85 lat . Ponadto, polisę można zawrzeć bez względu na stan zdrowia.

Jako emeryt możesz się zastanawiać, czy ubezpieczenie na życie jest dla Ciebie odpowiednie. Podejmując decyzję o zakupie ubezpieczenia na życie, warto zadać sobie pytanie: Czy w przypadku Twojej śmierci, ktoś z rodziny będzie potrzebował wsparcia finansowego? Wypłata świadczenia z tytułu polisy na życie może być pomocna np. przy:

Kosztach pogrzebu – opłaty związane z ostatnim pożegnaniem mogą być kosztowne. Wypłata z ubezpieczenia na życie może pomóc rodzinie w pokryciu wszelkich kosztów związanych z pochówkiem.

Spłacie kart kredytowych lub innych długów – wypłata świadczenia z ubezpieczenia na życie może pomóc w pokryciu zaległych rat kredytowych lub opłaceniu zaciągniętej pożyczki, dzięki czemu bliskie osoby będą odciążone z tych kosztów.

Opłaceniu opieki medycznej – w przypadku konieczności posiadania stałej opieki medycznej, koszty mogą być dość wysokie i wciąż narastać. Wypłata świadczenia z tytułu polisy na życie może pomóc opłacić zaległe rachunki medyczne, nie obciążając finansowo rodziny.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie dla emeryta?

Na wysokość składki ubezpieczeniowej wpływa wiele czynników, w tym:

Twój wiek – im jesteś młodszy, tym niższe będą Twoje składki.

Twój stan zdrowia –  w zależności od tego jakie wybierzesz ubezpieczenie, mogą być wymagane ankiety medyczne. Są   jednak ubezpieczenia, w których umowę można zawrzeć bez względu na stan zdrowia. Jeśli szukasz ubezpieczenia bez ankiet medycznych i bez względu na stan zdrowia, sprawdź Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie “Moi Bliscy”.

Suma ubezpieczenia – w zależności od tego, na jaką sumę ubezpieczenia się zdecydujesz, tak obliczane będą składki,

Wybrany wariant –  możesz się ubezpieczyć indywidualnie bądź z partnerem lub współmałżonkiem.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu na życie dla emerytów i kup polisę już dziś.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]