Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie, jeśli cierpię na jakieś schorzenie?

poniedziałek, 23 maja 2022

Zastanawiasz się, czy jeśli masz jakieś schorzenie, to możesz kupić ubezpieczenie na życie? W niektórych ubezpieczeniach,  jeśli cierpisz na jakieś schorzenie, kupienie polisy na życie może być trudniejsze, gdyż istnieją wykluczenia, uniemożliwiające kupienie ubezpieczenia, gdy ma się pewne choroby.  Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie bez względu na stan zdrowia, to za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić Bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”, w którym  nie pytamy o Twój stan zdrowia i nie przeprowadzamy badań lekarskich w momencie zawierania umowy ubezpieczenia.

Jakie polisy są dostępne za pośrednictwem 4Life Direct?

Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić m.in. terminowe lub bezterminowe ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenie szpitalne czy polisę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dlaczego warto kupić ubezpieczenie i czym się charakteryzują? 

Bezterminowe Ubezpieczenie Na Życie „Moi Bliscy”

Bezterminowe ubezpieczenie na życie („Moi Bliscy”) oferuje dożywotnią ochronę. Dzięki niej, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Składka, której wysokość obliczamy na podstawie wieku ubezpieczonej osoby w chwili zawarcia umowy ubezpieczenia, pozostaje taka sama do końca Twojego życia.

Terminowe Ubezpieczenie Na Życie „Pomyśl o Przyszłości Bliskich”

Terminowa polisa ubezpieczeniowa na życie („Pomyśl o Przyszłości Bliskich”) oferuje 5-letnią ochronę, którą można przedłużać aż do 80. roku życia. Przez cały 5-letni okres trwania umowy wysokość Twojej miesięcznej składki ubezpieczenia na życie nie ulegnie zmianie. Masz możliwość przedłużania umowy co 5 lat, aż do ukończenia 80. roku życia.

Ochrona Szpitalna

Ubezpieczenie Ochrona szpitalna zapewnia wsparcie finansowe w przypadku pobytu w szpitalu. Dzięki polisie szpitalnej zawartej za pośrednictwem 4Life Direct, świadczenie jest wypłacane za dzień pobytu w szpitalu. Świadczenie będzie bardzo pomocne zwłaszcza jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub pracujesz na własny rachunek a konieczność dłuższej hospitalizacji niestety może wiązać się z dodatkowymi problemami finansowymi.

Ubezpieczenie NNW

Co będzie, jeśli zdarzy się wypadek, który uniemożliwi Ci kontynuację pracy zawodowej? Co, jeśli nagle stracisz dochód? Jak utrzymasz siebie i swoją rodzinę?

Dzięki ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków możesz otrzymać wypłatę odszkodowania, która pozwoli Ci pokryć ważne wydatki. Otrzymane środki możesz przeznaczyć np. na opłacenie rachunków za leczenie, zakup sprzętu medycznego lub pokrycie kosztów przystosowania Twojego domu do nowych potrzeb. Jesteś objęty ochroną od pierwszego dnia obowiązywania umowy. Aby kupić polisę ubezpieczeniową na życie lub porozmawiać z konsultantem 4Life Direct, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.