Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie, jeśli cierpię na poważną chorobę?

wtorek, 24 maja 2022

Zastanawiasz się, czy poważna choroba może utrudnić lub uniemożliwić Tobie zawarcie umowy ubezpieczenia na życie? Kupienie polisy na życie jest oczywiście łatwe, gdy jesteś zdrowy. Może się jednak zdarzyć, że w przypadku poważniejszej choroby, kupienie polisy będzie się wiązało z wymogiem wypełnienia szeregu ankiet i badań.

W większości przypadków osoby cierpiące na poważne choroby mogą napotkać dodatkowe wymagania czy ograniczenia, które mogą uniemożliwić zawarcie umowy ubezpieczenia.

Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie bez względu na stan zdrowia, sprawdź Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”, które można kupić za pośrednictwem 4Life Direct. Dlaczego warto wybrać tę polisę?

Żadnych ankiet medycznych

W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy”, które dostępne jest za pośrednictwem 4Life Direct, nie pytamy o Twój stan zdrowia i nie przeprowadzamy badań lekarskich. Nie ma zatem konieczności jechania do lekarza i dostarczania oświadczeń lekarskich, by móc zawrzeć umowę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie bez okresu karencji

Jesteś objęty ochroną już od pierwszego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia. Warto jednak zaznaczyć, że przez pierwsze 24 miesiące wypłata świadczenia ogranicza się do sumy wpłaconych na danego ubezpieczonego składek. Po Okresie Pierwszej Ochrony, wysokość świadczenia wypłacona będzie zgodnie z sumą, na jaką umowa została zawarta. Zlecenie wypłaty odszkodowania następuje w ciągu 24 godzin dni roboczych, od momentu zaakceptowania kompletu dokumentów. 

Terminowe i bezterminowe ubezpieczenia na życie

Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić zarówno terminowe, jak i bezterminowe ubezpieczenia na życie. Terminowa polisa na życie („Pomyśl o Przyszłości Bliskich”) oferuje 5-letnią ochronę, którą można przedłużać aż do 80. roku życia. Przez cały 5-letni okres trwania umowy wysokość Twojej miesięcznej składki ubezpieczenia na życie nie ulegnie zmianie.

Bezterminowe ubezpieczenie na życie („Moi Bliscy”) oferuje dożywotnią ochronę. Dzięki niej, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Składka, której wysokość obliczamy na podstawie wieku ubezpieczonej osoby w chwili zawarcia umowy ubezpieczenia, pozostaje taka sama do końca Twojego życia.

Aby kupić polisę na życie lub porozmawiać z konsultantem 4Life Direct, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.