Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach
Para siedzi i trzyma się za ręce.

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie, jeśli mam cukrzycę?

niedziela, 17 kwietnia 2022

Zastanawiasz się, czy osoby z cukrzycą mogą się ubezpieczyć? Czy są Ubezpieczenia na Życie dla Diabetyków? Przeczytaj.
Wiele osób, które mają cukrzycę, uważa, że nie kwalifikuje się do zakupu polisy na życie. Dzieje się tak głównie dlatego, że nie wiedzą, iż można łatwo i w przystępnej cenie zawrzeć umowę ubezpieczeniową bez względu na stan zdrowia. Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić takie ubezpieczenie. Wystarczy porozmawiać przez telefon z konsultantem, który udzieli wszystkich potrzebnych informacji!

Czy diabetyk może zawrzeć ubezpieczenie na życie?

Osoby z cukrzycą ciążową, cukrzycą typu 1 i cukrzycą typu 2, mogą kupić ubezpieczenie na życie za pośrednictwem 4Life Direct. Taka polisa to ważna ochrona, dzięki której bliscy osoby ubezpieczonej otrzymają wsparcie pieniężne, gdy nastąpi nieuniknione. W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” nie trzeba wypełniać ankiet medycznych ani dostarczać zaświadczeń od lekarza. Ubezpieczenie można zawrzeć bez względu na zdiagnozowane choroby, a to oznacza, że osoby z cukrzycą mogą również kupić taką ochronę.

Co zrobić, jeśli po kupieniu ubezpieczenia na życie zdiagnozowano u Ciebie cukrzycę?

W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” stan zdrowia nie ma wpływu na zawarcie umowy ubezpieczenia i zmianę warunków w trakcie jej trwania. Co to oznacza?


Jeśli masz zdiagnozowaną cukrzycę to możesz kupić ubezpieczenie na życie. Jeśli po kupieniu polisy na życie Twój stan zdrowia ulegnie pogorszeniu, to ani wysokość składki, ani suma ubezpieczenia się nie zmienią.

Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie bez względu na stan zdrowia, skontaktuj się z 4Life Direct i porozmawiaj z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednią ochronę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje

Wypełnij formularz

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]