Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie, jeśli mam nadciśnienie tętnicze?

wtorek, 26 lipca 2022

Masz nadciśnienie tętnicze i zastanawiasz się czy możesz kupić ubezpieczenie na życie? Na rynku istnieją produkty ubezpieczeniowe obejmujące ochroną również osoby, u których zdiagnozowano nadciśnienie tętnicze. By dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach za pośrednictwem 4Life Direct, wystarczy, że wypełnisz wniosek online lub skontaktujesz się telefonicznie, dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800 007 750.

Czym jest nadciśnienie tętnicze?

Nadciśnienie tętnicze to choroba charakteryzująca się podwyższonym ciśnieniem krwi. Występuje, gdy siła nacisku krwi na ściany naczyń krwionośnych jest nieustannie zbyt wysoka. Nieleczone nadciśnienie może powodować choroby serca, udar mózgu, choroby nerek, a nawet choroby oczu.

Ubezpieczenie na życie bez badań lekarskich

Badanie lekarskie nie zawsze jest konieczne przed zakupem polisy ubezpieczeniowej na życie. Niektóre firmy oferujące ubezpieczenie na życie nie wymagają badań lekarskich ani ankiet medycznych.

Właśnie takie polisy ubezpieczeniowe bez ankiet medycznych i badań lekarskich oferuje 4Life Direct.  By zawrzeć umowę ubezpieczenia „Moi Bliscy”, nie ma konieczności dostarczania zaświadczeń od lekarza czy wypełniania czasochłonnych formularzy medycznych.

Ubezpieczenie na życie za pośrednictwem 4Life Direct

Ubezpieczenie na życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct jest bardzo proste. Polisa ubezpieczeniowa na życie „Moi Bliscy” zapewnia ochronę zarówno Tobie, jak i Twojej rodzinie. W przypadku Twojej śmierci uposażeni wskazani w umowie ubezpieczenia otrzymają jednorazową płatność z tego tytułu. Otrzymane środki będą mogli przeznaczyć na dowolny cel – od edukacji po bieżące wydatki na życie, spłatę długów, czy opłaty związane z ostatnim pożegnaniem. Chcesz kupić ubezpieczenie na życie bez ankiety medycznej oraz badań lekarskich? Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.