Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77
Jak mogę ubiegać się o odszkodowanie z polisy na życie?

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie, jeśli mam nadciśnienie?

sobota, 20 kwietnia 2024

Kupienie ubezpieczenia na życie to ważna decyzja finansowa. Ubezpieczenie na życie zapewnia spokój ducha i ochronę finansową Twoim bliskim na wypadek nieoczekiwanych okoliczności. W przypadku osób cierpiących na nadciśnienie często pojawia się pytanie: czy nadal mogę kupić ubezpieczenie na życie?

Wysokie ciśnienie krwi, zwane także nadciśnieniem, dotyka miliony ludzi na całym świecie. Naturalnie rodzi to pytania dotyczące możliwości zawarcia umowy ubezpieczenia na życie. Wysokie ciśnienie krwi nie powinno być przeszkodą w zapewnieniu finansowego zabezpieczenia przyszłości rodziny.

Ubezpieczenie na życie zapewnia wsparcie finansowe Twoim bliskim po Twoim odejściu. Pieniądze te można wykorzystać na różne cele, takie jak pokrycie kosztów pogrzebu, spłatę długów, takich jak kredyt hipoteczny, a nawet wsparcie budżetu domowego, aby pomóc rodzinie w utrzymaniu poziomu życia.

Nadciśnienie, jest częstym schorzeniem charakteryzującym się wysokim ciśnieniem krwi w tętnicach. Ciśnienie krwi to siła wywierana przez krążącą krew na ściany naczyń krwionośnych. Wysokie ciśnienie krwi często rozwija się stopniowo i może pozostać niezauważone przez lata. Nieleczone nadciśnienie może uszkadzać naczynia krwionośne i narządy, zwiększając ryzyko poważnych powikłań zdrowotnych.

Wysokie ciśnienie krwi może mieć wpływ na możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia na życie ze względu na jego potencjalny wpływ na średnią długość życia. Firmy ubezpieczeniowe mogą oceniać ryzyko ubezpieczenia osób z wysokim ciśnieniem krwi na podstawie różnych czynników.

Wpływ nadciśnienia na możliwość zawarcia ubezpieczenie na życie

Wysokie ciśnienie krwi może mieć wpływ na zawarcie ubezpieczenia na życie, w zależności od ubezpieczyciela. Ubezpieczyciele często oceniają stan zdrowia wnioskodawców, aby określić ryzyko i ustalić składki. Wysokie ciśnienie krwi jest częstym czynnikiem uwzględnianym w tej ocenie.

Ocena ryzyka

Wielu ubezpieczycieli dzieli wnioskodawców na klasy ryzyka w oparciu o takie czynniki, jak wiek, stan zdrowia i nawyki związane ze stylem życia. Wysokie ciśnienie krwi może skutkować zaklasyfikowaniem do kategorii wyższego ryzyka.

Składki

Osoby cierpiące na nadciśnienie mogą potencjalnie płacić wyższe składki. Przy ustalaniu składek ubezpieczyciele mogą wziąć pod uwagę takie czynniki, jak odczyty ciśnienia krwi, przestrzeganie zasad leczenia i ogólny stan zdrowia.

Ograniczenie zakresu ochrony

Niektórzy ubezpieczyciele mogą mieć ograniczenia zakresu ubezpieczenia dla osób z wysokim ciśnieniem krwi. Ubezpieczyciele mogą nałożyć okresy karencji lub wyłączyć ubezpieczenie w przypadku niektórych schorzeń związanych z wysokim ciśnieniem krwi.

Zrozumienie wpływu wysokiego ciśnienia krwi na ubezpieczenie na życie może pomóc osobom w skuteczniejszym poruszaniu się po procesie składania wniosku.

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie, jeśli mam nadciśnienie?

Tak, nadal możesz kupić ubezpieczenie na życie, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi.

Jedną z głównych obaw osób cierpiących na wysokie ciśnienie krwi jest to, czy w ogóle będą mogły kupić ubezpieczenie na życie. Wiele osób błędnie uważa, że wysokie ciśnienie krwi dyskwalifikuje je z ubezpieczenia. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, nie oznacza to, że nie możesz kupić ubezpieczenia na życie.

4Life Direct zapewnia ubezpieczenie na życie osobom cierpiącym na wysokie ciśnienie krwi w ramach polis, które nie wymagają przy zawarciu badań lekarskich.

Opcje ubezpieczenia na życie dla osób z wysokim ciśnieniem krwi

Bezterminowe Ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” dostępne za pośrednictwem 4Life Direct

Bezterminowe Ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” oferowane za pośrednictwem 4Life Direct to idealne rozwiązanie w zakresie ubezpieczenia na życie dla osób cierpiących na wysokie ciśnienie krwi. Aby kupić tę ochronę, wystarczy jedna rozmowa z konsultantem 4Life Direct. Polisę możesz kupić także online.

Ubezpieczenie i stałe składki

Polisa ta zapewnia ochronę przez całe życie, niezależnie od przyszłych zmian zdrowotnych lub statusu zawodowego. W zależności od wieku, w którym wnioskujesz o zawarcie umowy, składka pozostaje stała i nie ulega zwiększeniu.

Uposażeni

Osoby uposażone w polisie otrzymają świadczenie, jeśli nastąpi zdarzenie na wypadek którego zawarta została polisa. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku śmierci ubezpieczonego w ciągu pierwszych 24 miesięcy trwania umowy ubezpieczyciel wypłaci świadczenia w wysokości sumy wpłaconych na danego ubezpieczonego składek. Po tym okresie świadczenie wypłacane jest w wysokości sumy ubezpieczenia, na jaką zawarta została polisa. W przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku Twoja rodzina otrzyma trzykrotność sumy ubezpieczenia, na jaką zawarta została polisa, to oznacza, że kwota ta może wynieść nawet do 150 000 zł.

Ubezpieczenie na życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct

4Life Direct zapewnia Polakom proste, przystępne cenowo i wygodne ubezpieczenie na życie. Korzyści wynikające z ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy” zawartego za pośrednictwem 4Life Direct:

● Akceptacja wniosku o zawarcie umowy bez względu na stan zdrowia

● Brak ankiet i badań medycznych przy zawieraniu umowy: Nie zadajemy pytań na temat Twojego zdrowia.

● Umowa na czas nieokreślony.

● Stałe składki: W trakcie trwania umowy składki nie ulegają zmianie, chyba że sam zawnioskujesz o zwiększenie swojej ochrony.

● Zlecenie wypłaty świadczenia w 24h (dni robocze): Wiemy, jak ważne jest szybkie wsparcie finansowe. Dlatego też zlecenie wypłaty świadczenia z polisy na życie realizujemy w ciągu 24 godzin (dni robocze) od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

● Dla kobiet i mężczyzn w wieku 40-85 lat.

Szukasz ubezpieczenia na życie, ale cierpisz na nadciśnienie?

Wystarczy, że już dziś skontaktujesz się z 4Life Direct. Przeprowadzimy Cię przez proces i przeanalizujemy wszystkie opcje. Możesz mieć pewność, że wybrałeś polisę na życie, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wypełnij formularz online

Kliknij tutaj i wypełnij wniosek. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zadzwoń do nas dziś!

Jeśli wolisz do nas zadzwonić, możesz skontaktować się z nami pod bezpłatny numer: 800 007 750. Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00.


Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby kupić polisę ubezpieczeniową na życie.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.