Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie online?

środa, 01 czerwca 2022

Szukasz ubezpieczenia na życie online?  Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić ubezpieczenie na życie przez Internet. Możesz wypełnić formularz online, lub wypełnić wniosek na stronie internetowej, z prośbą o kontakt konsultanta.

Złóż wniosek online – Znacznie ułatwiliśmy proces uzyskania wysokości składki za ubezpieczenie na życie. Wystarczy, że klikniesz tutaj i wyślesz nam wypełniony formularz. Jeden z naszych konsultantów niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

Zadzwoń do nas już dzisiaj! – Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod ten bezpłatny numer: 800 007 750. Nasze godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 19:00.

Ubezpiecz się online – możesz sam wypełnić wniosek ubezpieczeniowy przez Internet. Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Kim jest 4Life Direct?

4Life Direct jest częścią 4Life International Group. Siedziba główna grupy znajduje się w Londynie, a sama firma działa również na polskim, czeskim, słowackim oraz węgierskim rynku ubezpieczeń.

Polskie biuro 4Life Direct otwarto w 2009 roku. Od tego czasu 4Life Direct pośredniczy w sprzedaży przystępnych cenowo, wygodnych oraz zrozumiałych polis ubezpieczeniowych na życie, dzięki którym Polacy mogą zagwarantować swoim rodzinom bezpieczną i spokojną przyszłość.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj, by dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu na życie. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje

Poznaj swoją składkę

Polisa na życie dla osób w wieku 40-85 lat.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.