Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie po udarze mózgu?

wtorek, 26 lipca 2022

Wiele osób uważa, że po udarze mózgu, nie ma już szans na zawarcie umowy ubezpieczeniowej na życie. Chociaż większość firm ubezpieczeniowych oferuje polisy dla osób po udarach, zwykle mogą się one wiązać z wyższymi składkami lub koniecznością wypełniania czasochłonnych ankiet.

Udar mózgu jest powszechnie traktowany jako poważna choroba. Bez odpowiedniego leczenia, może spowodować wiele powikłań zdrowotnych. Wiele osób uważa, że po udarze mózgu nie ma już szans na kupienie polisy ubezpieczeniowej na życie. Nie jest to jednak prawdą.

Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić bezterminowe ubezpieczenie na życie nawet po przebytym udarze.

Kupienie ubezpieczenia na życie po udarze mózgu

W przypadku osób, które przeszły udar mózgu może się zdarzyć, że firmy ubezpieczeniowe będą wymagały licznych badań lekarskich. W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” dostępnego za pośrednictwem  4Life Direct, nie są wymagane ankiety medyczne i zaświadczenia lekarskie.

Jak wygląda ubezpieczenie na życie za pośrednictwem 4Life Direct?

W 4Life Direct nie pytamy o Twoje zdrowie i nie przeprowadzamy badań lekarskich.

Kupiona za pośrednictwem 4Life Direct polisa na życie, zapewnia Ci ochronę już od pierwszego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia. Umowę można zawrzeć bez względu na stan zdrowia, bez konieczności wychodzenia z domu – telefonicznie lub przez Internet. Zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od dostarczenia dokumentów i zaakceptowaniu odszkodowania.

Możesz ubezpieczyć się podczas jednej rozmowy z konsultantem 4Life Direct. Skontaktuj się z nami już dziś.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje