Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie?

czwartek, 19 maja 2022

W zależności od ubezpieczyciela oraz wybranej oferty, można kupić terminową lub bezterminową polisę na życie. Ubezpieczenie na życie to ochrona, która zapewnia wsparcie finansowe bliskim, w przypadku śmierci ubezpieczonego. Uposażeni wskazani w umowie ubezpieczenia dostaną należne im świadczenie w formie jednorazowej płatności zgodnie z zawartą umową. Otrzymane pieniądze mogą pomóc  w opłaceniu np. kosztów związanych z codziennymi wydatkami. Opłaty szkolne lub rachunki za leki  mogą szybko zacząć powodować nawarstwianie się trudności finansowych w związku z utratą kogoś bliskiego. Dzięki ubezpieczeniu na życie Twoja rodzina nie będzie musiała martwić się o dodatkowe koszty.

Dlaczego warto rozważyć zakup ubezpieczenia na życie?

Jeśli pandemia COVID-19 czegoś nas nauczyła, to tego, że życie jest nieprzewidywalne. Gdyby jutro coś Ci się przytrafiło, co stanie się osobami, które są od Ciebie zależne finansowo? Ubezpieczenie na życie pozwala zapewnić Twojej rodzinie wsparcie finansowe, gdy Ciebie zabraknie. 

Ubezpieczenie na życie zawarte za pośrednictwem 4Life Direct

Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić takie polisy jak:

  • Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” –  jest to ochrona, która zapewnia wsparcie finansowe bliskim nawet do 150 000 zł. Polisa jest bezterminowa, a umowę można zawrzeć bez względu na stan zdrowia.  
  • Ubezpieczenie NNW – ubezpieczenie zawierane jest na 5 lat z możliwością przedłużania na kolejne 5-letnie okresy, aż do 80. urodzin.  
  • Ochrona szpitalna – polisa zapewnia wsparcie finansowe na wypadek pobytu w szpitalu. 
  • Terminowe ubezpieczenie na życie „Pomyśl o Przyszłości Bliskich” – Dzięki tej polisie, Twoja rodzina otrzyma należne jej wsparcie finansowe, gdy wydarzy się nieuniknione. Bądź spokojny o swoich bliskich, wiedząc, że nie zostaną bez środków finansowych w trudnych momentach ich życia.

Jeśli rozważasz kupno ubezpieczenia na życie, nie czekaj! Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj. 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.