Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy mogę się ubezpieczyć na życie po leczeniu raka?

środa, 27 marca 2024

Tak, możesz kupić ubezpieczenie na życie po leczeniu raka. Ubezpieczenie na życie to istotne zabezpieczenie, zapewniające bezpieczeństwo finansowe bliskim na wypadek Twojej śmierci. Diagnoza dotycząca raka może jednak budzić obawy co do możliwości zawarcia ubezpieczenia. Istnieją polisy na życie, które można zawrzeć bez względu na stan zdrowia i które są dostępne na polskim rynku dla osób do 85. roku życia.

Ubezpieczenie na życie dla osób, które miały raka

Ubezpieczenie na życie to ochrona, która zapewnia wypłatę świadczenia osobom uposażonym w przypadku śmierci ubezpieczonego. Wypłata ta, zwana świadczeniem z tytułu polisy na życie może zapewnić wsparcie finansowe osobom uposażonym, a wypłacona kwota może pomóc w pokryciu wszelkich niezbędnych wydatków. Niektóre z nich obejmują koszty pogrzebu, zaległe długi lub spłaty kredytu hipotecznego. Świadczenie może być także wsparciem dla budżetu domowego.

Firmy ubezpieczeniowe często oceniają ryzyko ubezpieczenia osób, które przebyły chorobę nowotworową, Niektóre z tych czynników obejmują rodzaj i stadium raka oraz czas, jaki upłynął od zakończenia leczenia. Jedną z głównych obaw osób, które przeszły leczenie nowotworu, jest to, czy w ogóle będą mogły zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie. Wiele osób błędnie uważa, że przebyta choroba nowotworowa dyskwalifikuje je do zawarcia umowy ubezpieczenia. Jeśli chorowałeś na raka, nie oznacza to, że nie możesz otrzymać ubezpieczenia na życie.

Za pośrednictwem 4Life Direct można zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie bez względu na stan zdrowia i bez konieczności wypełniania ankiet medycznych. 

Czy by móc się ubezpieczyć, trzeba wypełniać ankietę medyczną?

Badania lekarskie i ankiety medyczne nie zawsze są wymogiem w przypadku polisy na życie. Niektóre ubezpieczenia na życie nie wymagają badań lekarskich i ankiet medycznych. Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”, w którym nie są wymagane ankiety medyczne i można kupić polisę bez względu na stan zdrowia.

Opcje ubezpieczenia na życie po chorobie nowotworowej

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” dostępne za pośrednictwem 4Life Direct
Diagnoza dotycząca raka może wzbudzić obawy związane z bezpieczeństwem finansowym bliskich. Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” dostępne za pośrednictwem 4Life Direct to rozwiązanie dla osób, które chcą kupić polisę bez względu na stan zdrowia.

Brak badań lekarskich i pytań o stan zdrowia

By móc zawrzeć polisę „Moi bliscy” nie ma konieczności wypełniania ankiet medycznych i badań lekarskich. Nie ma pytań o stan zdrowia, dlatego można się ubezpieczyć bez względu na to, czy dana osoba choruje, chorowała, czy ma choroby przewlekłe. Warto porozmawiać z konsultantem 4Life Direct, który pomoże znaleźć dla Ciebie najlepszą opcję. Polisę „Moi Bliscy” można również kupić online na stronie internetowej 4Life Direct w zakładce „Kup online”.

Ochrona do końca życia i stałe składki

● Ochrona do końca życia: Ta polisa zapewnia ochronę do końca życia, jeśli opłacane są składki. Ubezpieczyciel nie wypowie umowy ze względu na wiek, zdrowie czy inne czynniki.

● Stałe składki: Wysokość składki zależy od Twojego wieku, wybranej sumy ubezpieczenia i wybranego wariantu w momencie zawierania umowy ubezpieczenia. Składka jest stała i nie zmienia się przez cały okres obowiązywania umowy, chyba że sam zawnioskujesz o zwiększenie swojej ochrony.

Szybka wypłata świadczenia

● Szybka wypłata świadczenia: Zlecenie wypłaty świadczenia z polisy na życie następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania roszczenia.


● Brak karencji. Osoby uposażone w polisie otrzymają świadczenie, bez względu na długość trwania umowy, jeśli nastąpi zdarzenie na wypadek którego zawarta została polisa. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku śmierci ubezpieczonego w ciągu pierwszych 24 miesiecy trwania umowy ubezpieczyciel wypłaci świadczenia w wysokości sumy wpłaconych na danego ubezpieczonego składek. Po tym okresie świadczenie wypłacane jest w wysokości sumy ubezpieczenia, na jaką zawarta została polisa.

●300% wypłaty świadczenia z tytułu śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku: W przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku Twoja rodzina otrzyma trzykrotność sumy ubezpieczenia, na jaką zawarta została polisa, to oznacza, że kwota ta może wynieść nawet do 150 000 zł.

Bezpieczeństwo

● Pewny ubezpieczyciel: Ubezpieczeniem Twojej polisy jest Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A, renomowana firma ubezpieczeniowa o mocnej pozycji finansowej.

● Prosta umowa: Ogólne Warunki Ubezpieczenia zawarte są na zaledwie kilku stronach i napisane są jasnym językiem, tak, by osoby zawierające umowę ubezpieczenia nie musiały poświęcać wiele swojego czasu na zapoznanie się z warunkami ochrony.

Korzyści wynikające z posiadania ubezpieczenia

Diagnoza raka to wydarzenie zmieniające życie. W tym trudnym czasie problemy finansowe mogą powodować dodatkowy stres. Polisa „Moi bliscy” dostępna za pośrednictwem 4Life Direct jest ubezpieczeniem, które można zawrzeć bez względu na stan zdrowia. Rak i nowotwór nie są przeszkodą, by móc się ubezpieczyć i tym samym zapewnić bezpieczeństwo finansowe bliskim w przyszłości. 

Korzyści emocjonalne

Diagnoza raka może być wyczerpująca emocjonalnie, ale ubezpieczenie na życie może zmniejszyć stres związany z ochroną finansową bliskich w przyszłości. Świadomość, że Twoi bliscy są zabezpieczeni finansowo na wypadek Twojej śmierci, może znacząco zmniejszyć stres i obciążenie emocjonalne, umożliwiając skupienie całej energii na powrocie do zdrowia z większym spokojem ducha. 

Korzyści finansowe

Posiadanie polisy ubezpieczeniowej na życie może pomóc Twojej rodzinie poradzić sobie z wyzwaniami finansowymi, które mogą pojawić się, gdy Ciebie zabraknie. Wypłata świadczenia może pokryć natychmiastowe wydatki, takie jak koszty pogrzebu i zaległe długi, zapewniając jednocześnie bufor na wypadek utraty dochodów. Ta stabilność finansowa gwarantuje Twojej rodzinie utrzymanie standardu życia.

Szukasz ubezpieczenia na życie po leczeniu raka? 

Wystarczy, że już dziś skontaktujesz się z 4Life Direct. Przeprowadzimy Cię przez proces i przeanalizujemy wszystkie opcje. Możesz mieć pewność, że wybrałeś polisę na życie, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wypełnij formularz online

Kliknij tutaj i wypełnij wniosek. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zadzwoń do nas dziś!

Jeśli wolisz do nas zadzwonić, możesz skontaktować się z nami pod bezpłatny numer: 800 007 750. Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00.


Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby kupić polisę ubezpieczeniową na życie.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.