Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czy można kupić ubezpieczenie na życie dla rodziców?

czwartek, 22 lutego 2024

Tak, możesz kupić ubezpieczenie na życie dla swoich rodziców, jeśli wyrażą na to zgodę.

Bez względu na wiek, ubezpieczenie na życie jest ważną częścią planowania finansowego. Posiadanie ubezpieczenia na życie może stanowić zabezpieczenie przyszłości finansowej rodziny.

W tym artykule omówiono możliwość kupienia ubezpieczenia na życie dla rodziców. Poznaj powody, dla których warto kupić Ubezpieczenie na Życie dla rodziców.

Oferty ubezpieczeń na życie

Ubezpieczenie na życie to produkt mający na celu zapewnienie osobom uposażonym wsparcia finansowego w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Jako ubezpieczający płacisz składki firmie ubezpieczeniowej, z którą zawarłeś umowę, w zamian za ochronę ubezpieczeniową.

Głównym celem ubezpieczenia na życie jest zabezpieczenie finansowe Twoich bliskich na wypadek Twojej śmierci. Świadczenie z polisy na życie może zostać wykorzystane przez osoby uposażone na pokrycie różnych wydatków. Mogą to być takie opłaty jak koszty pogrzebu po zaległe długi i codzienne wydatki na życie.

Kupno ubezpieczenia na życie dla rodzica

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie na życie dla rodziców, muszą oni wyrazić zgodę na objęcie ich ochroną ubezpieczeniową.

Czy Twoi rodzice potrzebują ubezpieczenia na życie?

Sprawdź, jak posiadanie ubezpieczenia na życie może pomóc osobom uposażonym, gdy zabraknie jednego lub obojga rodziców.

● Opłacenie rachunków związanych z ostatnim pożegnaniem: wypłata świadczenia z ubezpieczenia na życie może zostać przekazana na opłacenie kosztów pogrzebu, które pojawią się po śmierci rodzica lub obojga rodziców.

● Pozostawienie wsparcia finansowego: Wypłata świadczenia z polisy ubezpieczenia na życie rodzica może być pewnego rodzaju spadkiem pozostawionym dla bliskich, który będą mogli wykorzystać na dowolny cel.

● Wsparcie finansowe na emeryturze: Jeśli jeden z rodziców umrze, drugi rodzic może nie być w stanie utrzymać się finansowo. Może się okazać, że jedna emerytura nie wystarczy, by opłacić wszelkie wydatki. Wypłacone świadczenie może być pomocne np. w pokryciu rachunków, jakie pojawią się w przyszłości.

Rodzaje polis ubezpieczeniowych na życie dostępnych dla rodziców

Szukasz ubezpieczenia na życie dla swoich rodziców? Sprawdź dostępne za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczenia.

Bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi bliscy”

Ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” to ochrona, w której wystarczy raz podpisać umowę, by mieć polisę, która trwa do końca życia, o ile opłacane są składki. Składka jest stała i nie ulegnie zmianie do końca życia, o ile ubezpieczający sam nie postanowi zawnioskować o zwiększenie swojej ochrony. Wysokość składki w polisie zależy od wieku, wybranej sumy ubezpieczenia i wybranego wariantu.

 Najważniejsze informacje dotyczące polisy  „Moi bliscy”

● Dla: Kobiet i mężczyzn w wieku 40-85 lat.

● Suma ubezpieczenia: do 50 000 zł.

● Dostępne warianty: Indywidualny, partnerski/małżeński

● Czas trwania ochrony: Bezterminowy.

● Składka: Stała.


Jak kupić ubezpieczenie na życie dla rodziców

Jeśli zdecydowałeś, że kupienie ubezpieczenia na życie dla rodziców to dobry pomysł, porozmawiaj z nimi o tym. Jeśli chcesz kupić dla nich polisę, musisz uzyskać ich zgodę.

Proces zakupu ubezpieczenia na życie dla rodziców jest łatwy. Wystarczy, że już dziś skontaktujesz się z 4Life Direct. Przeprowadzimy Cię przez proces i przeanalizujemy wszystkie opcje. Możesz mieć pewność, że wybrałeś polisę ubezpieczenia na życie, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wypełnij formularz online

Kliknij tutaj i wypełnij formularz. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zadzwoń do nas już dziś!

Jeśli wolisz do nas zadzwonić, możesz zadzwonić pod bezpłatny numer: 800 007 750. Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00. Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby kupić polisę ubezpieczeniową na życie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje