Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy potrzebuję ubezpieczenia na życie, jeśli nie jestem w związku małżeńskim?

środa, 13 kwietnia 2022

Zastanawiasz się, czy nie będąc w związku małżeńskim potrzebujesz ubezpieczenia na życie? Jest wiele par, które nie są małżeństwem, ale decydują się na kupienie ubezpieczenia na życie. Dlaczego warto zawrzeć takie ubezpieczenie?

Ubezpieczenie na życie może zapewnić wsparcie finansowe partnerowi lub innej uposażonej osobie, w przypadku śmierci ubezpieczonego. Jeśli masz kogoś, kto jest od Ciebie zależny finansowo, warto kupić taką ochronę. Jeśli Ty i Twój partner nie jesteście w związku małżeńskim, ale posiadacie wspólny majątek, np. dom, lub macie wspólne dzieci, warto rozważyć kupienie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczyć można rodzinę, np. rodzica, dzieci babcię i dziadka, ale również osoby niespokrewnione np. przyjaciela czy dobrego znajomego.

Czy wspierasz swojego partnera?

Czy w razie Twojej śmierci Twój partner będzie w stanie sam się utrzymać i opłacić rachunki, raty kredytu czy inne ważne wydatki?

Jeśli Twój partner nie byłby w stanie pokryć swoich kosztów utrzymania w przypadku Twojej śmierci, dobrze jest rozważyć kupienie ubezpieczenia na życie. Nawet jeśli Ty i Twój partner posiadacie pewien majątek i nie będziecie musieli polegać na drugiej osobie, aby utrzymać swój poziom życia w przypadku nagłej śmierci drugiej osoby, warto mieć dodatkowe zabezpieczenie finansowe. Życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. Zawsze warto mieć polisę ubezpieczeniową na życie, która będzie stanowiła zabezpieczenie.

Czy jest ktoś, kto jest od nas zależny finansowo?

Jeśli masz członków rodziny, którzy są od Ciebie zależni finansowo, to ubezpieczenie na życie może być rozwiązaniem, którego potrzebujesz. Czy Twoja mama, tata lub rodzeństwo mieszkają razem z Tobą? Jak by sobie poradzili, gdyby spotkało ich nieszczęście, a Ciebie nie byłoby przy nich, aby im pomóc?

W przypadku Twojej niespodziewanej śmierci wypłata z ubezpieczenia na życie może zapewnić członkom rodziny wsparcie pieniężne, którego potrzebują, aby pokryć wydatki, które będą musieli ponieść.

Jeżeli obecnie udzielasz komuś pomocy finansowej lub zamierzasz to robić w najbliższej przyszłości, warto rozważyć kupienie Ubezpieczenia na Życie.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby porozmawiać o ubezpieczeniu na życie i dobrać odpowiednią ofertę w zależności od Twoich potrzeb.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
 za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
 za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.