Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach
Pani patrząc na swój telefon.

Czy potrzebuję ubezpieczenia na życie, jeśli nie mam dzieci?

piątek, 08 kwietnia 2022

Zastanawiasz się, czy jeśli nie masz dzieci, powinieneś kupić ubezpieczenie na życie?
Brak potomstwa nie oznacza, że polisa na życie jest zbędna. Warto się zastanowić czy jest ktoś kto jest zależny od Ciebie i Twoich dochodów.

Jeśli są osoby, które wspierasz finansowo i które są na Twoim utrzymaniu, dobrze jest rozważyć kupienie ubezpieczenia na życie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że gdyby zdarzyło się nieszczęście , ważne dla Ciebie osoby otrzymają wsparcie pieniężne.

Czy pomagasz finansowo członkom rodziny?

Jeśli masz członków rodziny, którzy są od Ciebie finansowo zależni, dobrze jest rozważyć kupienie ubezpieczenia na życie. Czy Twoja mama, tata lub rodzeństwo mieszkają z Tobą? Czy poradziliby sobie z opłatami, gdyby Ciebie nagle zabrakło?

Wypłata świadczenia z ubezpieczenia na życie może pomóc osobom uposażonym pokryć ważne wydatki, takie jak koszty pogrzebu, spłata pożyczki, rachunki za prąd, czy zakupy spożywcze.

Pomoc finansowa może mieć różne formy, np. opłacenie czynszu, naprawę zepsutego sprzętu AGD czy zakup nowego. Jeśli udzielasz komuś jakiejkolwiek pomocy finansowej, warto rozważyć zawarcie umowy ubezpieczenia na życie.

Twoje wsparcie finansowe jest ważne.

Jeśli wspierasz finansowo innych, być może nie wiesz czy i jak bardzo Twoja pomoc jest ważna. Jeśli są osoby, na których Tobie zależy i martwisz się o to, czy będą w stanie samodzielnie pokryć ważne wydatki, gdy Ciebie zabraknie, pomyśl o ubezpieczeniu na życie. Wsparcie w postaci wypłaty świadczenia może mieć ogromny wpływ na ich życie.

Jeśli nie masz pewności, czy ubezpieczenie na życie jest ważne w Twojej sytuacji, skontaktuj się z 4Life Direct i porozmawiaj z doradcą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje