Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czym jest niezmienna składka ubezpieczeniowa?

piątek, 10 czerwca 2022

Niezmienna składka ubezpieczeniowa to po prostu składka, której wysokość nigdy się nie zmienia. Oznacza to, że gdy kupisz polisę, to bez względu na Twój wiek, Twoja składka pozostanie taka sama do momentu zakończenia umowy ubezpieczenia.

Poznaj dostępne za pośrednictwem 4Life Direct polisy ubezpieczeniowe na życie, 

Terminowe Ubezpieczenie Na Życie „Pomyśl o Przyszłości Bliskich”

Polisa „Pomyśl o Przyszłości Bliskich” oferuje Ci 5-letnią ochronę, którą można przedłużać do ukończenia 80. roku życia. Przez cały 5-letni okres trwania umowy wysokość Twojej miesięcznej składki ubezpieczenia na życie nie ulegnie zmianie. Masz możliwość przedłużania umowy co 5 lat, aż do ukończenia 80. roku życia.

Bezterminowe Ubezpieczenie Na Życie „Moi Bliscy”

Polisa „Moi Bliscy” oferuje Ci dożywotnią ochronę. Składka w tym ubezpieczeniu jest stała, co oznacza, że pozostanie taka sama do końca Twojego życia. Jej wysokość wyliczamy na podstawie wybranej sumy ubezpieczenia i wieku ubezpieczanej osoby w chwili zawarcia umowy ubezpieczenia. Dzięki tej polisie, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, wartość Twojego ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie.

Ubezpieczenie NNW

Dzięki ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków, które można kupić za pośrednictwem 4Life Direct, możesz otrzymać wypłatę odszkodowania, które mogą zastąpić część utraconych dochodów. Umowa ubezpieczenia NNW jest zawierana na 5 lat z możliwością przedłużania jej na kolejne 5-letnie okresy aż do ukończenia 80. roku życia przez osobę ubezpieczoną. Otrzymane środki możesz przeznaczyć np. na opłacenie rachunków za leczenie, zakup sprzętu medycznego lub pokrycie kosztów przystosowania Twojego domu do nowych potrzeb.

Ochrona Szpitalna

Dzięki Ochronie szpitalnej nie musisz martwić się o swój dochód ani bezpieczeństwo finansowe na wypadek pobytu w szpitalu. Umowa ubezpieczenia szpitalnego jest zawierana na 5 lat z możliwością przedłużenia jej na kolejne 5-letnie okresy, aż do ukończenia 80. roku życia przez osobę ubezpieczoną. Przez cały 5-letni okres umowy wysokość Twojej miesięcznej składki nie ulegnie zmianie.

Aby kupić polisę ubezpieczeniową na życie lub porozmawiać z konsultantem 4Life Direct, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje