Poznaj składkę Kup online

Czym jest Ochrona szpitalna 4Life Direct?

wtorek, 17 maja 2022

Ubezpieczenie Ochrona szpitalna zapewnia wsparcie finansowe w przypadku pobytu w szpitalu. Dzięki polisie szpitalnej zawartej za pośrednictwem 4Life Direct, świadczenie jest wypłacane za dzień pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenie szpitalne które można zawrzeć za pośrednictwem 4Life Direct pozwoli Ci skupić się wyłącznie na szybkim powrocie do zdrowia. Pieniądze wypłacane z ubezpieczenia można przeznaczyć np. na rehabilitację czy zakup leków. Z pewnością będą bardzo pomocne zwłaszcza jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub pracujesz na własny rachunek. Konieczność dłuższej hospitalizacji może wiązać się z dodatkowymi problemami finansowymi.

To z kolei przysparza dodatkowych obaw o stan zdrowia. Kupno ubezpieczenia Ochrona szpitalna pozwoli Ci skupić się wyłącznie na najważniejszym, czyli szybkim powrocie do zdrowia.

Ochrona szpitalna – podstawowe informacje

  • Wiek przystąpienia: 18-75.
  • Czas trwania: Terminowe, 5 lat (możliwość kontynuacji do 80 r. życia).
  • Wysokość dzienne świadczenia szpitalnego: 100 zł, 150 zł, 200 zł. Dzieci do 5 r. życia otrzymują 50% kwoty.
  • Okres karencji: Brak w przypadku nieszczęśliwego wypadku, 6 miesięcy dla nowo nabytych chorób.
  • Dostępne warianty: Indywidualny, Małżeński / Partnerski lub Rodzinny

Świadczenia w ubezpieczeniu Ochrona szpitalna

Świadczenie z polisy Ochrona szpitalna naliczane jest od pierwszego dnia pobytu w szpitalu. Świadczenie przysługuje za pobyt w szpitalu za max. 20 dni z powodu danej choroby lub wypadku. Wypłatę świadczenia zlecamy w ciągu 7 dni roboczych od chwili otrzymania kompletu dokumentów i zaakceptowania roszczenia. Otrzymane z ubezpieczenia szpitalnego środki można przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki polisie Ochrona szpitalna pokryjesz dodatkowe koszty leczenia i rehabilitacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź tutaj lub skontaktuj się z 4Life Direct, aby kupić ubezpieczenie Ochrona szpitalna.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]