Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czym jest ubezpieczenie na życie dla emerytów?

wtorek, 26 lipca 2022

Bezterminowe ubezpieczenie na życie to najlepsza opcja dla seniorów i osób, które przeszły już na emeryturę. Polisę na życie dla seniora można kupić za pośrednictwem 4Life Direct aż do 85. roku życia. Nie są wymagane zaświadczenia lekarskie ani wypełnianie ankiet medycznych – ubezpieczyć się można bez względu na stan zdrowia. Bezterminowe Ubezpieczenie na życie dla emerytów to najlepsza opcja dla seniorów i osób, które przeszły już na emeryturę. Jesteś na emeryturze i zastanawiasz się, czy możesz kupić polisę na życie? Jeśli masz polskie obywatelstwo i mniej niż 86 lat, za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić polisę bez względu na stan zdrowia.

Dlaczego emeryt potrzebuje ubezpieczenia na życie?

Jako emeryt być może zastanawiasz się, czy warto kupić polisę ubezpieczeniową na życie. Oto kilka przykładów tego, w jaki sposób świadczenie z polisy na życie może okazać się pomocne:

  • Koszty pogrzebu: Koszty związane z ostatnim pożegnaniem mogą być wysokie. Czy masz pewność, że Twoi bliscy będą mieli fundusze, by opłacić wszystkie rachunki związane z ostatnim pożegnaniem? Świadczenie z ubezpieczenia na życie może zostać wykorzystane, aby pomóc najbliższym w pokryciu kosztów pogrzebu.
  • Spłata zadłużenia: Należy pamiętać, że wszelkie zobowiązania pieniężne i długi mogą nie być  anulowane po śmierci, a obowiązek ich spłaty przechodzi na inne osoby. Świadczenie z ubezpieczenia na życie może zostać wykorzystane do spłaty Twoich zadłużeń.
  • Opłacenie opieki medycznej: Opieka medyczna może być kosztowna. W przypadku Twojej śmierci świadczenie z ubezpieczenia na życie może zostać wykorzystane do opłacenia zaległych rachunków medycznych.

Ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”

Polisa na życie „Moi Bliscy” oferowana za pośrednictwem 4Life Direct to ochrona, którą można bezterminowo zawrzeć bez względu na stan zdrowia. Nie wymagamy zaświadczeń lekarskich, nie przeprowadzamy ankiet medycznych i nie pytamy o Twoje zdrowie.

Świadczenie z ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy” wypłacane jest, bez względu na to, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

Jak kupić ubezpieczenie na życie?

Jeśli chcesz kupić polisę „Moi Bliscy”, możesz to zrobić bez konieczności wychodzenia z domu:

  • Telefonicznie. Dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii 800 007 750 i porozmawiać z konsultantem,
  • Przez Internet. Wchodząc na stronę internetową 4Life Direct i ubezpieczając się online,

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie na życie, skontaktuj się z 4Life Direct już dziś.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje