Poznaj składkę Kup online

Uważamy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie.

Odbierz bezpłatną ochronę z sumą ubezpieczenia 10 000 zł
na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
Nie czekaj i zabezpiecz swoich bliskich.

Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Dlaczego ubezpieczenie na życie jest tak ważne

piątek, 12 sierpnia 2022

Polisa na życie zapewnia wsparcie finansowe w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Świadczenie z ubezpieczenia może pomóc Twojej rodzinie pokryć wszelkie konieczne wydatki. Ubezpieczenie na życie gwarantuje spokój ducha oraz bezpieczeństwo finansowe Twoim najbliższym.

Celem ubezpieczenia na życie jest zapewnienie Twoim bliskim ochrony finansowej w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej.  Niestety nieszczęśliwe wypadki ze skutkiem śmiertelnym mogą przydarzyć się każdemu w najmniej oczekiwanym momencie. Warto kupić ubezpieczenie na życie, by mieć pewność, że bliscy otrzymają wsparcie finansowe, gdyby zdarzyła się tragedia

Dlaczego ludzie kupują ubezpieczenie na życie?

Ludzie kupują ubezpieczenie na życie z różnych powodów. Jednym z najczęstszych jest chęć zagwarantowania swoim bliskim, stabilności finansowej w przypadku ich nagłej śmierci. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, masz dzieci lub jesteś głównym żywicielem rodziny, to warto rozważyć  zakup ubezpieczenia na życie. Świadczenie z polisy po Twojej śmierci może pomóc Twojej rodzinie pokryć wszelkie konieczne wydatki.

Czy warto kupić ubezpieczenie na życie?

Zakup polisy na życie może być ważny, jeżeli Twoi bliscy są uzależnieni od Ciebie finansowo lub masz długi, które przeszłyby na nich po Twojej śmierci. Polisa na życie gwarantuje nie tylko spokój ducha, ale również bezpieczeństwo finansowe Tobie i Twoim najbliższym w przyszłości.

Zalety ubezpieczenia na życie oferowanego za pośrednictwem 4Life Direct

  • 100% gwarancji akceptacji wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia dla osób w wieku 40-85 lat,
  • Brak badań i ankiet medycznych przy zawarciu umowy,
  • Stała wysokość składki przez cały okres trwania ochrony,
  • Wypłata świadczenia zlecana w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania odszkodowania,
  • Umowa zawierana na czas nieokreślony.

Jak mogę kupić ubezpieczenie na życie?

Za pośrednictwem 4Life Direct polisę możesz kupić na dwa sposoby:

  1. Złóż wniosek online – Wystarczy, że klikniesz tutaj i wyślesz nam wypełniony formularz. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.
  2. Zadzwoń do nas już dzisiaj! – Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod bezpłatny numer: 800 007 750. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 19:00.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz kupić ubezpieczenie na życie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje
para – kobieta i mężczyzna
kobieta i mężczyzna czytają informacje

Wypełnij formularz

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.