Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie na życie, które jest bezterminowe?

wtorek, 25 października 2022

Zastanawiasz się nad kupieniem ubezpieczenia na życie, by zapewnić bliskim wsparcie finansowe na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło? Zakup takiej ochrony jest ważną decyzją, dlatego istotne jest, by wybrać jak najlepszą dla siebie i bliskich ofertę ubezpieczenia. Poznaj powody, dla których warto wybrać bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”. 

Czym się różni terminowe ubezpieczenie od bezterminowego ubezpieczenia?

Jedną z głównych różnic między ofertami ubezpieczeń jest to, na jaki czas zawierana jest umowa. W Terminowym ubezpieczeniu na życie ochrona ubezpieczonego trwa tylko przez określony czas, np. 5 lat. Po tym terminie należy kupić kolejną ochronę. Wówczas wysokość składki może już ulec zmianie, a to oznacza, że im jest się starszym, tym składka w ubezpieczeniu będzie wyższa. W terminowym ubezpieczeniu na życie należy pamiętać do kiedy trwa taka ochrona, by móc zawrzeć kolejną umowę w celu kontynuacji. 

W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie ochrona jest dożywotnia, a to oznacza, że wystarczy raz zawrzeć umowę, by mieć polisę do końca życia. Wystarczy jedna rozmowa z konsultantem przez telefon lub wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej, by się ubezpieczyć. W ubezpieczeniu „Moi Bliscy” składka jest stała do końca życia. Wysokość miesięcznej składki może ulec zmianie tylko i wyłącznie np. w przypadku, gdy dana osoba chce podwyższyć sumę ubezpieczenia. 

Dlaczego warto wybrać Bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”?

Decyzja o zakupie ubezpieczenia na życie jest ważną decyzją dla rodziny. Posiadanie takiej ochrony gwarantuje wsparcie finansowe bliskim, w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Ważne jest dokładne zapoznanie się z wszystkimi warunkami ubezpieczenia, by dokładnie wiedzieć, jaki jest zakres ochrony. W Bezterminowym Ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy”, warunki umowy zawarte są na zaledwie kilku stronach, tak, by osoba ubezpieczająca mogła dokładnie zapoznać się z wszystkimi punktami.

Co zyskujesz dzięki polisie na życie „Moi Bliscy”?

 • wsparcie finansowe dla bliskich, gdy Ciebie zabraknie,
 • spokój ducha o to, że osoby uposażone otrzymają szybko pieniądze, gdy będą tego najbardziej potrzebowały. 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie „Moi Bliscy”?

 • polisę można kupić bez wychodzenia z domu
 • ubezpieczyć się można bez względu na stan zdrowia. Nie ma konieczności odpowiadania na pytania medyczne czy dostarczania zaświadczeń od lekarza,
 • ochrona trwa do końca życia, jeśli opłacane są składki,
 • zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania odszkodowania,
 • można uposażyć dowolną liczbę osób, bez względu na pokrewieństwo,
 • składki są stałe przez cały okres trwania ochrony, chyba że ubezpieczający będzie sam chciał zwiększyć sumę ubezpieczenia,
 • można opłacać składki w wygodny sposób – poprzez stałe zlecenie płatnicze bankowe, lub blankietami wpłaty w placówce pocztowej,
 • wypłata odszkodowania może sięgnąć 150 000 zł,
 • można zawrzeć umowę w wariancie indywidualnym lub razem z małżonkiem lub partnerem,
 • trwające do końca życia ubezpieczenie można kupić nawet mając 85 lat,
 • nie ma okresu karencji, a to oznacza, że osoby uposażone otrzymają wypłatę świadczenia nawet wtedy, gdyby śmierć ubezpieczonego nastąpiła po miesiącu od zakupu ochrony. Warto podkreślić, jednak, że przez pierwsze 24 miesiące (okres Pierwszej Ochrony) wysokość świadczenia równa jest sumie wpłaconych na danego ubezpieczonego składek. Po Okresie Pierwszej Ochrony wypłata świadczenia jest zgodna z sumą ubezpieczenia, na jaką zawarta została polisa.

Jak można kupić polisę „Moi Bliscy” za pośrednictwem 4Life Direct?

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”, wystarczy, że:

 • zadzwonisz pod bezpłatny numer infolinii: 800 007 750 w godz. 8:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku i porozmawiasz z konsultantem,
 • wypełnisz formularz online, który dostępny jest TUTAJ,
 • możesz również poprosić o kontakt, a konsultant do Ciebie zadzwoni. W tym celu należy wypełnić dane na stronie TUTAJ. 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.