Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” zawarte za pośrednictwem 4Life Direct?

piątek, 22 kwietnia 2022

W 4life Direct uważamy, że zasady ubezpieczenia powinny być proste. Prosta umowa na jasnych zasadach to tylko jeden z wielu atutów którym wyróżnia się ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” oferowane za pośrednictwem 4Life Direct.

Dlaczego warto ubezpieczyć się teraz?

Żyjemy w niepewnych i intensywnie zmieniających się czasach. Jeśli w Twojej rodzinie, bliskie Tobie osoby zależne są od Twoich dochodów – bez względu na to czy jest to małżonek czy dziecko – warto rozważyć zakup ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy”, ubezpieczenia Towarzystwa Ubezpieczeniowego Generali Życie S.A., które można kupić za pośrednictwem 4Life Direct. Dlaczego? Tu pojawiają się ważne pytania, na które należy sobie odpowiedzieć czy:

 • Twoi bliscy będą mieli wystarczającą ilość funduszy, by pokryć koszty ostatniego pożegnania?
 • Twoja rodzina będzie miała pieniądze, by utrzymać dotychczasowy poziom życia?
 • Kredyt hipoteczny zostanie spłacony, a rachunki zapłacone?
 • Twoje dzieci będą miały pieniądze na szkołę i studia?
 • Jesteś jedynym żywicielem rodziny?
 • Bliska osoba będzie w stanie się utrzymać z jednej emerytury?

Nie masz pewności co do odpowiedzi na któreś z powyższych pytań? Jednym z rozwiązań może być ubezpieczenie na całe życie oferowane  za pośrednictwem 4Life Direct. Ubezpieczenie na życie „Moi bliscy” zapewnia ochronę i wsparcie finansowe dla Twoich bliskich, gdy Ciebie zabraknie. Suma ubezpieczenia może wynosić aż do 50 000 zł. Ponadto w przypadku śmierci ubezpieczonego na skutek nieszczęśliwego wypadku wypłacane świadczenie może sięgać trzykrotności sumy ubezpieczenia, czyli do 150 000 zł. Świadomość posiadania polisy na życie Moi Bliscy może zmniejszyć Twoje troski o przyszłość finansową rodziny.

Ubezpieczenie na całe życie bez badań medycznych

W przypadku chęci zawarcia ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy” za pośrednictwem 4Life Direct, nie trzeba odpowiadać na pytania dotyczące stanu zdrowia. Nie jest wymagane od ubezpieczonego ani od ubezpieczającego (czyli osoby zawierającej umowę ) wskazania całej dotychczasowej historii leczenia oraz szczegółowego opisania stanu zdrowia. W tym przypadku stan zdrowia nie ma wpływu na akceptację wniosku o zawarcie ubezpieczenia na życie Moi Bliscy. Warto również podkreślić, że ochrona z ubezpieczenia na życie obejmuje także śmierć spowodowaną chorobą nowotworową, udarem, czy innymi ciężkimi chorobami.  Właśnie ze względu na powyższe w razie śmierci ubezpieczonego, niezwiązanej z nieszczęśliwym wypadkiem, w okresie pierwszych 24 miesięcy wysokość świadczenia jest równa sumie wpłaconych do daty śmierci składek. Po upływie 24 miesięcy, świadczenie wypłacane jest w pełnej wysokości wybranej sumy ubezpieczenia również w przypadku naturalnej śmierci.

Polisa „Moi Bliscy” umożliwia ubieganie się o wypłatę świadczenia w przypadku:

• śmierci ubezpieczonego w wyniku choroby, nieszczęśliwego wypadku lub śmierci naturalnej,
• śmierci współubezpieczonego współmałżonka lub partnera w przypadku śmierci naturalnej, choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

Kto może zostać objęty ochroną w bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” zawartym za pośrednictwem 4Life Direct i kto może być Uposażonym polisy?

W ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” wnioskować o zawarcie umowy ubezpieczenia mogą osoby w wieku 40 do 85 lat. Im wcześniej zostanie zawarte ubezpieczenie, tym niższa będzie składka – wysokość składki zależy bowiem od wieku ubezpieczonego i wybranej sumy ubezpieczenia. Warto również dodać, że takie ubezpieczenie zawierane jest bezterminowo i trwa do końca życia.

Ubezpieczający to osoba kupująca polisę. W związku z tym odpowiada za opłacanie składek. Może to być np. wnuk, dziecko, inny członek rodziny lub dobry przyjaciel.

Uposażonym jest osoba wskazana jako uprawniona do otrzymania świadczenia. Może to być kilka osób – dzieci, wnuki i rodzeństwo. W takich przypadkach świadczenie zostanie podzielone między wszystkich uposażonych z ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy”. Listę uposażonych osób można w każdej chwili zmienić – oczywiście po uprzednim kontakcie z Biurem Obsługi Klienta 4Life Direct. W przypadku nie wskazania uposażonych, świadczenie nie przepada i zostanie wypłacone zgodnie z postanowieniami zawartymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Wybierz rodzaj zawarcia ubezpieczenia na życie Moi Bliscy: formularz online lub rozmowa z doradcą

Prostota jaką się kierujemy wiąże się również ze sposobem  zawierania ubezpieczenia za pośrednictwem 4Life Direct. Aby zawrzeć  polisę ubezpieczeniową za naszym pośrednictwem, masz 2 możliwości do wyboru:

 • wypełnienie prostego formularza na stronie internetowej, tutaj,
 • rozmowa z konsultantem. Jeśli wolisz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod bezpłatny numer infolinii 800 007 750.

Jeśli chcesz dodać współmałżonka lub partnera do swojego ubezpieczenia, masz taką możliwość podczas rozmowy z konsultantem. Poprzez formularz online 4Life Direct lub podczas rozmowy z agentem, możesz wybrać odpowiednią polisę dostosowaną do Twoich potrzeb. To Ty zdecydujesz, jaką kwotę składki chcesz zapłacić, a tym samym jaka wysokość sumy ubezpieczenia Cię interesuje.

Wypłata świadczenia nawet w ciągu 24 godzin bez zbędnych formalności

4Life Direct umożliwia nie tylko łatwe i szybkie kupienie ubezpieczenia, ale także prostą i szybką wypłatę świadczeń. Zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin dni roboczych od momentu otrzymania przez firmę kompletu wymaganych dokumentów i akceptacji wypłaty odszkodowania. Dokumenty, które są niezbędne do wypłaty świadczenia można:

 • pobrać z naszej strony internetowej,
 • poprosić o ich przesłanie, kontaktując się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 354 50 00,
 • wysyłając mail na adres: info@4lifedirect.pl lub odszkodowania@4lifedirect.pl

Warto zadbać o przyszłość swoich bliskich. Dzięki ubezpieczeniu „Moi Bliscy” które jest oferowane za pośrednictwem 4Life Direct jest to niezwykle proste. Jest to przystępna cenowo i oparta na przejrzystych zasadach oferta, w której ochrona jest dożywotnia. 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.