Poznaj składkę Kup online

Gdzie działa 4Life Direct?

niedziela, 01 maja 2022

4Life Direct jest częścią 4Life International Group. Siedziba główna 4Life International Group znajduje się w Londynie. Firma działa na polskim, czeskim, słowackim oraz węgierskim rynku ubezpieczeń. Od 2009r.  4Life Direct pośredniczy w sprzedaży przystępnych cenowo, oraz zrozumiałych polis ubezpieczeniowych na życie.

Czym zajmuje się 4Life Direct?

4Life Direct działa w Polsce od ponad 10 lat. Za pośrednictwem firmy można kupić ubezpieczenia na życie w których ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Generali Życie T.U. S.A.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie na życie?

Warto już teraz rozważyć kupienie ubezpieczenia na życie, by w przyszłości zapewnić wsparcie finansowe rodzinie. Dzięki polisie będziesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia, która pozwoli im zmniejszyć lub uniknąć  dodatkowych trudności finansowych.

W przypadku niespodziewanej śmierci, świadczenie z ubezpieczenia na życie może pomóc zapewnić Twojej rodzinie środki na pokrycie ważnych opłat np. kosztów ostatniego pożegnania, rachunków czy rat kredytu.

Chcesz kupić ubezpieczenie na życie?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach lub kupić polisę, skontaktuj się z 4Life Direct.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]