Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Jak mogę kupić ubezpieczenie za pośrednictwem 4Life Direct?

piątek, 23 września 2022

Proces zakupu polisy na życie powinien był prosty. Właśnie dlatego, za pośrednictwem 4Life Direct można kupić ubezpieczenie bez wychodzenia z domu – telefonicznie lub przez Internet.

Co muszę zrobić, by kupić ubezpieczenie?

Dzięki 4Life Direct możesz kupić polisę ubezpieczeniową na życie – telefonicznie lub online. Nie musisz nawet odwiedzić biura 4Life Direct, aby kupić polisę na życie. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer lub telefon i kilka minut wolnego czasu.

Oto dwa sposoby, w jakie można kupić  polisę ubezpieczeniową za pośrednictwem 4Life Direct:

Złóż wniosek online – możesz kliknąć tutaj i złożyć wniosek. Jeden z naszych konsultantów niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

Zadzwoń do nas już dzisiaj! – jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod  bezpłatny numer infolinii: 800 007 750. Nasze godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 19:00.

Jakie korzyści oferuje ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” zawierane za  pośrednictwem 4Life Direct?

  • Brak ankiet medycznych oraz badań lekarskich: Nie pytamy Cię o stan zdrowia i nie wymagamy badań lekarskich przed zakupem polisy.
  • Stałe składki: Wysokość składek ubezpieczeniowych pozostaje taka sama przez cały okres obowiązywania umowy.
  • Zlecenie wypłaty w 24 godziny: Wiemy, jak ważne są szybkie płatności w trudnych chwilach. Właśnie dlatego zlecamy wypłatę świadczenie w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania odszkodowania.
  • Dla kobiet i mężczyzn w wieku 40-85 lat: można wnioskować o zawarcie umowy ubezpieczenia mając od 40 aż do 85 roku życia, a ochrona trwa do końca życia.

Życie jest nieprzewidywalne. Gdyby jutro coś Ci się przytrafiło, co stanie się osobami, które są od Ciebie zależne finansowo? Czy poradzą sobie bez dodatkowego wsparcia finansowego?

Ubezpieczenie na życie pozwala zapewnić Twojej rodzinie utrzymanie, nawet gdy Ciebie zabraknie. Nie czekaj, aż będzie za późno. Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.