Poznaj składkę Kup online

Uważamy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie.

Odbierz bezpłatną ochronę z sumą ubezpieczenia 10 000 zł
na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
Nie czekaj i zabezpiecz swoich bliskich.

Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Jak mogę uzyskać ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku?

poniedziałek, 24 października 2022

Proces ubiegania się o polisę na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku za pośrednictwem 4Life Direct jest stosunkowo prosty. Wierzymy, że Polacy zasługują na wysokiej jakości ubezpieczenie. Chcesz uzyskać bezpłatną ochronę ubezpieczeniową w wysokości 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku? Żaden problem! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 800 007 717.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku zapewni Twoim bliskim wsparcie finansowe w razie Twojej śmierci w wyniku wypadku. Jeśli Twoje zarobki stanowią jedyne źródło dochodu Twojej rodziny, poważnie zastanów się nad zakupem ubezpieczenia. Świadczenie, które Twoi najbliżsi otrzymają z ubezpieczenia, pomoże im w opłaceniu wszelkich koniecznych wydatków.

Każdy obywatel Polski w wieku 18 do 70 lat, który nie ma takiego ubezpieczenia, może zdobyć bezpłatną polisę za pośrednictwem 4Life Direct na okres 12 miesięcy. Aby uzyskać bezpłatną ochronę ubezpieczeniową za pośrednictwem 4Life Direct, musisz mieć adres e-mail, na który będziemy mogli wysłać Ci dokumenty.

Dostępna za pośrednictwem 4Life Direct polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku o wartości 10 000 zł jest całkowicie darmowa.

Zdobądź darmowe ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Zyskaj bezpłatną ochronę ubezpieczeniową w wysokości 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Nie czekaj, chroń swoich bliskich. Skontaktuj się z nami pod numerem 800 007 717, aby uzyskać darmową ochronę za pośrednictwem 4Life Direct.