Poznaj składkę Kup online

Jak mogę uzyskać ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku?

poniedziałek, 24 października 2022

Proces ubiegania się o polisę na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku za pośrednictwem 4Life Direct jest stosunkowo prosty. Szukasz bezpłatnej dla Ciebie ochrony ubezpieczeniowej w wysokości 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku? Skontaktuj się z 4Life Direct i dowiedz się więcej.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku zapewni Twoim bliskim wsparcie finansowe w razie Twojej śmierci w wyniku wypadku. Jeśli Twoje zarobki stanowią jedyne źródło dochodu Twojej rodziny, poważnie zastanów się nad zakupem ubezpieczenia. Świadczenie, które Twoi najbliżsi otrzymają z ubezpieczenia, pomoże im w opłaceniu wszelkich koniecznych wydatków.

Obywatel Polski w wieku 18 do 70 lat, który nie ma takiego ubezpieczenia, może wnioskować o bezpłatną polisę za pośrednictwem 4Life Direct na okres 12 miesięcy. Aby uzyskać bezpłatną ochronę ubezpieczeniową za pośrednictwem 4Life Direct, musisz mieć adres e-mail, na który będziemy mogli wysłać Ci dokumenty.

Dostępna za pośrednictwem 4Life Direct polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku o wartości 10 000 zł jest całkowicie darmowa.

Zdobądź darmowe ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Zyskaj bezpłatną ochronę ubezpieczeniową w wysokości 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Nie czekaj, chroń swoich bliskich. Skontaktuj się z nami pod numerem 800 007 717, aby uzyskać darmową ochronę za pośrednictwem 4Life Direct.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.