Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Jak pojawienie się wnuków zmienia Twoje potrzeby ubezpieczeniowe?

czwartek, 11 sierpnia 2022

Zostałeś dziadkiem lub babcią? Gratulujemy. Pojawienie się wnuków to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Jeśli zastanawiasz się jak możesz zabezpieczyć przyszłość finansową swoich wnuków, kupienie polisy na życie może być jednym z rozwiązań. Świadomość, że Twoje wnuki będą miały zapewnione wsparcie nawet po Twoim odejściu, może dać spokój ducha i poczucie komfortu.

Zostaw wnukom coś po sobie

Kupując ubezpieczenie na życie, możesz zapewnić swoim dzieciom, a tym samym wnukom wsparcie finansowe, które można otrzymać w postaci wypłaty świadczenia z tytułu polisy na życie.

Wyznaczając swoje dzieci lub wnuki jako uposażonych w polisie na życie, masz pewność, że otrzymają oni pieniądze w postaci wypłaty świadczenia z polisy. Świadczenie na wypadek Twojej śmierci może zostać wykorzystane na pokrycie różnych wydatków związanych np. z edukacją, opieką zdrowotną lub innymi potrzebami Twoich wnucząt.

Ubezpieczenie na życie dla dziadków – 4Life Direct

Polisa na życie „Moi bliscy” zapewnia ochronę do końca życia, jeśli opłacane są składki. Umowę można zawrzeć aż do 85. roku życia bez względu na stan zdrowia. Nie są wymagane żadne zaświadczenia lekarskie ani wypełnianie ankiet medycznych. Jeśli jesteś dziadkiem lub babcią i chcesz kupić ubezpieczenie na życie, możesz:

·         zadzwonić pod bezpłatny numer 800 007 750 i porozmawiać z konsultantem,

·         wejść na stronę internetową 4Life Direct i ubezpieczyć się online,

·         wysłać wiadomość e-mail na adres info@4lifedirect.pl.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]