Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Jak rodzicielstwo zmienia Twoje potrzeby ubezpieczeniowe?

sobota, 13 sierpnia 2022

Ubezpieczenie na życie zapewnia Twoim bliskim wsparcie finansowe w przypadku Twojej nagłej śmierci. Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz kupić polisę na życie.

Umiejętność planowania z wyprzedzeniem staje się bardzo ważna, gdy zostajesz rodzicem. Wraz z pojawieniem się dzieci, przychodzi czas, by odpowiedzieć sobie na pytania takie jak: „Co stanie się z moim dzieckiem lub partnerem, gdy umrę?” W przypadku Twojej nagłej śmierci, ubezpieczenie na życie może zapewnić wsparcie finansowe Twoim bliskim.

Dlaczego rodzice potrzebują ubezpieczenia na życie?

Jako rodzic jesteś odpowiedzialny za zapewnienie dziecku  bieżących, jak i przyszłych potrzeb Twojego dziecka. Ubezpieczenie na życie pomoże Ci w tym, nawet gdy Ciebie zabraknie.

Planując bezpieczną przyszłość dla swojego dziecka, należy wziąć pod uwagę różne czynniki. Jeśli podejmiesz pewne działania już teraz, możesz ułatwić mu wejście w dorosłość. Jeżeli jesteś rodzicem i masz rodzinę, warto przemyśleć zakup ubezpieczenia na życie.

Gdy ubezpieczony rodzic umiera, pieniądze z ubezpieczenia na życie są wypłacane osobie uposażonej. Uposażony jest wyznaczany przez właściciela polisy – zwykle to jego małżonek lub partner. Świadczenie z polisy na życie może pomóc bliskim np. w utrzymaniu dotychczasowego standardu życia poprzez pomoc np. w spłacie kredytu hipotecznego lub pokryciu kosztów edukacji dziecka.

Jak kupić ubezpieczenie na życie?

Poniżej znajdziesz dwa sposoby, w jakie można kupić polisę za pośrednictwem 4Life Direct:

1.    Złóż wniosek online – Wystarczy, że klikniesz tutaj i wyślesz nam wypełniony formularz. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe. 

2.  Zadzwoń do nas już dzisiaj! – Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod bezpłatny numer: 800 007 750. Nasze godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 19:00.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj, jeśli masz pytania dotyczące ubezpieczenia lub chcesz kupić polisę na życie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje