Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77
Uzyskiwanie ubezpieczenia na życie online.

Jak ubezpieczenie na życie może zabezpieczyć przyszłość finansową Twojej rodziny?

poniedziałek, 04 kwietnia 2022

Ubezpieczenie na życie pomoże Ci zabezpieczyć przyszłość Twoich najbliższych.

Kiedy odchodzi ukochana osoba, ostatnią rzeczą, o której chcemy myśleć, są pieniądze. Polisa na życie pozwala ochronić przyszłość Twoich bliskich i zminimalizować potencjalne problemy finansowe, z którymi będą musieli się zmierzyć po Twoim odejściu.

Kto powinien kupić ubezpieczenie na życie?

Polisa ubezpieczeniowa na życie to produkt mający na celu wsparcie finansowe osób uposażonych,  gdy osoba ubezpieczona umrze. Po śmierci ubezpieczonego, uposażeni wskazani w umowie otrzymują jednorazowe świadczenie o określonej wysokości, zgodnie z zawartą umową ubezpieczenia. Jest to wypłata świadczenia na wypadek śmierci, która może pomóc bliskim w opłaceniu różnych kosztów.

Choć świadczenie z ubezpieczenia jest zwykle wykorzystywane do wsparcia budżetu domowego, pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel. Właśnie dlatego wierzymy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie na życie.

Ubezpieczenie na życie dla rodziców

Jako rodzic musisz myśleć o wszystkich potrzebach swoich dzieci, nie tylko tych bieżących, ale również przyszłych. Nie jest to łatwe zadanie. Istnieje wiele rzeczy, które należy dobrze przemyśleć i na które trzeba się przygotować. Jako rodzic zawsze chcesz zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze. Dzięki ubezpieczeniu na życie możesz zapewnić im wsparcie finansowe w przyszłości. 

Ubezpieczenie na życie dla partnerów lub małżonków

Jeśli nie masz dzieci, to nie znaczy, że nie potrzebujesz ubezpieczenia na życie. Jeżeli Twój partner, małżonek lub jakikolwiek inny członek rodziny utrzymuje się dzięki Twoim dochodom, jak najbardziej warto kupić polisę. Czy Twój partner poradzi sobie z regularnym opłacaniem czynszu bądź rat kredytu hipotecznego bez Twojej pomocy? Czy będzie w stanie pokryć inne koszty, które do tej pory były opłacane z Twojej wypłaty?

Świadczenie z ubezpieczenia na życie zapewni Twojemu partnerowi, małżonkowi lub innym członkom rodziny wsparcie finansowe niezbędne, by móc pokryć koszty, z którymi w przeciwnym razie musieliby sobie poradzić samodzielnie, bez Twojej pomocy.

Ubezpieczenie na życie dla dziadków

Zostanie babcią lub dziadkiem to jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w życiu. Daje okazję, by ponownie poczuć się rodzicami, bez niektórych związanych z tym obowiązków. To normalne, że jako dziadkowie chcecie zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim wnukom. Dzięki polisie na życie jest to możliwe. Kupując ubezpieczenie na życie, możesz zapewnić swoim dzieciom, a tym samym wnukom dostęp do korzyści wynikających z polisy. W ten sposób zyskasz pewność, że wszystkie potrzeby finansowe Twoich wnuków zostaną spełnione. Świadczenie z ubezpieczenia na życie może zostać przeznaczone na pokrycie różnych wydatków, w tym kosztów edukacji, opieki zdrowotnej, a nawet zakupu pierwszego samochodu.

Jaka suma ubezpieczenia na życie będzie wystarczająca?

Potrzebna Ci suma ubezpieczenia zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej sytuacji. A dokładniej od tego, czy masz dzieci, Twojego poziomu zadłużenia, posiadanych aktywów i oszczędności oraz wielu innych kwestii. Powyższe przykłady pomogą Ci oszacować, jak wysokiej sumy ubezpieczenia potrzebujesz.

Choć możesz spróbować ustalić to na własną rękę, lepiej porozmawiać z konsultantem 4Life Direct, który chętnie poprowadzi Cię przez cały proces.

Jak ubezpieczenie na życie chroni Twoją rodzinę?

Świadczenie z ubezpieczenia na życie może chronić Twoich najbliższych na różne sposoby, między innymi:

Zapewnia im wsparcie finansowe

Ubezpieczenie na życie może pomóc wesprzeć domowy budżet, gdy stanie się najgorsze. Polisa może pozwolić Twoim bliskim żyć na dotychczasowym poziomie, nawet kiedy Ciebie zabraknie. Świadczenie z ubezpieczenia może zostać przeznaczone na dowolne potrzeby, np. artykuły spożywcze, media i inne niezbędne rzeczy. Pieniądze z ubezpieczenia na życie mogą zmniejszyć część problemów finansowych związanych z utratą członka rodziny. Zabezpieczenie w postaci polisy na życie pozwoli Ci zadbać komfort finansowy bliskich.

Pomaga spłacić zadłużenia

Wypłata świadczenia z ubezpieczenia na życie może pomóc w spłacie zadłużeń i zminimalizować problemy finansowe z tym związane. Dzięki temu Twoi bliscy będą mogli w spokoju przeżywać żałobę. Świadczenie z ubezpieczenia na życie można przeznaczyć na spłatę wszelkich długów. Dzięki niemu Twój partner i członkowie rodziny nie będą musieli stawiać czoła dodatkowym wydatkom w razie Twojej śmierci.

Pomaga finansować edukację Twoich dzieci

Edukacja jest ważna. Każdy rodzic zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić swoim dzieciom wykształcenie, na jakie zasługują. Świadczenie z ubezpieczenia na życie może zostać przeznaczone na dalszą edukację dzieci po Twojej śmierci. Świadomość, że niezależnie od tego, co Ci się przydarzy, Twoje dzieci są bezpieczne finansowo, daje spokój ducha.

Stanowi Twoją spuściznę

Nawet jeśli nie masz zbyt wiele, nadal możesz pozostawić najbliższym bliskim coś po sobie. Pomóż im przygotować się finansowo na wszystkie najważniejsze etapy ich życia, od rozpoczęcia studiów po ślub i wiele innych.

Spokój ducha dla Ciebie i Twojej rodziny

Prawie nigdy nie spodziewamy się wydarzeń, które zmieniają nasze życie. Niestety, każdego dnia zmagamy się z różnymi niebezpieczeństwami i podejmujemy pewne ryzyka. Takie jest życie – nie zawsze możemy zapobiec złym rzeczom. Możemy się jednak na nie przygotować. Ty i Twoi bliscy będziecie mogli spać spokojnie, wiedząc, że macie ubezpieczenie na życie. Polisa da Wam pewność, że jesteście gotowi na wszystko, co przyniesie los.

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie, jeśli mam problemy ze zdrowiem?

Tak, możesz kupić ubezpieczenie na życie, nawet jeśli masz problemy zdrowotne. W Bezterminowym ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy” dostępnym za pośrednictwem 4Life Direct, konsultant nie pyta o stan zdrowia i nie wymaga badań lekarskich przed zakupem polisy na życie. Można się ubezpieczyć bez względu na stan zdrowia.

Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić przystępne cenowo ubezpieczenie na życie na prostych warunkach. Szanujemy Twoją prywatność, dlatego nie pytamy o Twoje zdrowie ani nie przeprowadzamy badań lekarskich.

Gdzie mogę uzyskać niedrogie ubezpieczenie na życie w Polsce?

Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić przystępne cenowo ubezpieczenie na prostych warunkach. Wniosek o zawarcie umowy ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” nie zostanie odrzucony ze względu nas stan zdrowia.

4Life Direct jest częścią 4Life International Group. Siedziba główna grupy znajduje się w Londynie, a firma działa na polskim, czeskim, słowackim oraz węgierskim rynku ubezpieczeń.

Polskie biuro 4Life Direct istnieje od 2009 roku. Od tego czasu 4Life Direct pośredniczy w sprzedaży przystępnych cenowo polis ubezpieczeniowych na życie, dzięki którym Polacy mogą zapewnić swoim rodzinom bezpieczną i spokojną przyszłość.

Ile kosztują składki na ubezpieczenie na życie?

Koszt składki na ubezpieczenie na życie będzie zależeć od indywidualnych potrzeb każdej osoby. Wysokość składki jest niższa, im niższy jest wiek osoby ubezpieczanej.

Wysokość składki ubezpieczeniowej zazwyczaj zależy od takich czynników, jak:

  • Rodzaj wybranej polisy: Za pośrednictwem 4Life Direct znajdziesz wiele różnych rodzajów ubezpieczenia na życie, np. bezterminowe i terminowe polisy. Ubezpieczenie bezterminowe jest ważne do końca życia ubezpieczonego, podczas gdy terminowe ubezpieczenie można zawrzeć na 5 lat.
  • Suma ubezpieczenia: w polisach ubezpieczeniowych na życie można  wybrać sumę ubezpieczenia. Im większa suma ubezpieczenia, tym wyższa miesięczna składka.
  • Twój wiek: Składki są zazwyczaj wyższe w przypadku osób starszych. Warto zatem jak najszybciej pomyśleć o zakupie ubezpieczenia, by zyskać niższe składki w polisie na życie.

Jak mogę kupić ubezpieczenie na życie w Polsce?

Polisę na życie możesz kupić podczas jednej telefonicznej rozmowy z konsultantem lub przez Internet. Nie ma konieczności jechania do biura, by kupić ubezpieczenie – wszystko można załatwić w zaciszu własnego domu.

Oto dwa sposoby, w jakie można kupić polisę na życie za pośrednictwem 4Life Direct:

Online – znacznie ułatwiliśmy proces kupienia ubezpieczenia na życie. Kliknij tutaj i wyślij nam wypełniony formularz.

Telefonicznie – jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod ten bezpłatny numer: 800 007 750. Nasze godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 19:00.

Ubezpieczenie na życie to ważny element pozwalający zabezpieczyć przyszłość finansową rodziny w razie Twojej śmierci. Wydatki szybko się kumulują. Od kosztów pogrzebu, po raty kredytu hipotecznego i inne codzienne potrzeby Polisa na życie zapewni Twoim bliskim bezpieczeństwo finansowe, kiedy Ty nie będziesz już w stanie. Aby dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczenia na życie, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.