Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Jak zostanie babcią, zmienia Twoje potrzeby ubezpieczeniowe?

sobota, 24 września 2022

Zostanie babcią, może zmienić Twoje życie na wiele sposobów. Jedna z najbardziej radosnych rzeczy, jakie mogą spotkać Cię w życiu, to narodziny wnuków. Sprawdź, jak możesz zabezpieczyć przyszłość finansową wnuków.

Oto kilka sposobów, w jakie zostanie babcią może zmienić Twoje życie:

Zyskasz nowy przydomek

Babuncia, babunia, babciula – istnieje wiele przydomków, które możesz uzyskać jako babcia. Choć niektóre babcie chcą same wybrać swój tytuł, wiele ceni sobie miano nadane im przez wnuków.

Zostaniesz drugą mamą

Kiedy zostaniesz babcią, Twoje dzieci znów zaczną bardziej na Tobie polegać. Większość świeżo upieczonych rodziców potrzebuje pomocy swoich własnych rodziców, zwłaszcza w pierwszych latach życia ich dzieci. W związku z tym staniesz się dla Twoich wnuków niemal drugą mamą – będziesz odbierać ich ze szkoły, pomagać w odrabianiu lekcji, gotować i opiekować się nimi, a to tylko część z potencjalnych obowiązków, które mogą na Ciebie czekać.

Polepszy się Twoje zdrowie psychiczne

Silna więź z wnukami zapobiega depresji i prowadzi do poprawy zdrowia psychicznego obu pokoleń. Istnieje pewna korelacja między mniejszą liczbą objawów depresji u dziadków a ilością czasu, jaki spędzają ze swoimi wnukami.

Twoja pamięć może ulec poprawie

Dziadkowie, którzy angażują się w takie czynności jak wspólne czytanie, gry czy układanie puzzli ze swoimi wnukami szlifują również swoją pamięć. Wielu lekarzy zaleca seniorom tego rodzaju aktywności jako wsparcie w walce z demencją, chorobą Alzheimera i innymi zaburzeniami funkcji poznawczych wynikającymi z podeszłego wieku.

Zaczniesz myśleć, by pozostawić coś wnukom

Jako babcia chcesz móc zagwarantować swoim wnukom bezpieczeństwo finansowe. Możesz to zrobić, kupując ubezpieczenie na życie.

Zadbaj o bezpieczną przyszłość finansową Twoich wnuków, wyznaczając swoje dzieci jako uposażonych w polisie na życie. Dzięki temu Twoje dzieci będą w stanie spełnić wszystkie potrzeby Twoich ukochanych wnuków.

Ubezpieczenie na życie babć za pośrednictwem 4Life Direct

Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić ubezpieczenie bez względu na stan zdrowia. Polisa na życie „Moi bliscy” oferowana za pośrednictwem 4Life Direct zapewnia ochronę do końca życia, bez względu na Twój stan zdrowia. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń lekarskich, nie przeprowadzamy ankiet medycznych i nie zadajemy pytań o Twoje zdrowie.

Jeśli jesteś babcią i chcesz kupić ubezpieczenie na życie, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.