Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Jak zostanie dziadkiem, zmienia Twoje potrzeby ubezpieczeniowe?

środa, 07 września 2022

Zostanie dziadkiem to jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w życiu. Wnuki mają korzystny wpływ na Twoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Bycie dziadkiem daje również szansę na budowę nowych relacji z wnukami, opierając się na doświadczeniu i wiedzy uzyskanej w ciągu Twojego życia. Czy wiesz, że polisa na życie „Moi Bliscy” oferowana za pośrednictwem 4Life Direct zapewnia ochronę do końca życia, bez względu na Twój stan zdrowia?

Oto kilka sposobów, w jakie zostanie dziadkiem może zmienić Twoje życie:

Zyskasz nowy przydomek

Dziadzio, dziadzia, dziadziunio – istnieje wiele przydomków, które możesz uzyskać jako dziadek. Choć niektórzy dziadkowie, chcą sami wybrać swój przydomek, wielu ceni sobie miano nadane im przez wnuków.

Staniesz się bardziej aktywny

Gdy zostaniesz dziadkiem, prawdopodobnie zaczniesz więcej się ruszać. Zwykle dziadkowie są bardziej aktywni fizycznie niż seniorzy, którzy nie mają wnuków. Czasem wystarczy wspólne wyjście na spacer, kiedy indziej konieczne będzie uprawianie sportów z wnukami.

Polepszy się Twoje zdrowie psychiczne

Badania naukowe dowodzą, że silna więź z wnukami zapobiega depresji i prowadzi do poprawy zdrowia psychicznego obu pokoleń. Istnieje pewna korelacja między mniejszą liczbą objawów depresji u dziadków a ilością czasu, jaki spędzają ze swoimi wnukami.

Zyskasz poczucie celu

Seniorzy często czują, że brakuje im celu w życiu. Wydaje im się, że nie są już tak potrzebni swoim bliskim, jak kiedyś. Wnuki dadzą Ci nowe poczucie celu i odpowiedzialności.

Zaczniesz myśleć, by pozostawić coś wnukom, gdy Ciebie nie będzie

Jako dziadek chcesz móc zagwarantować swoim wnukom bezpieczeństwo finansowe. Możesz to zrobić, kupując ubezpieczenie na życie.

Zadbaj o bezpieczną przyszłość finansową Twoich wnuków, wyznaczając swoje dzieci jako uposażonych w polisie. Dzięki temu Twoje dzieci będą w stanie spełnić wszystkie przyszłe potrzeby Twoich ukochanych wnuków. Świadczenie wypłacane na wypadek Twojej śmierci może zostać wykorzystane na wiele sposobów, np. do opłacenia ewentualnej opieki medycznej nad wnukami, pokrycia kosztów ich edukacji lub wszelkich innych wydatków, jakim będą musiały stawić czoła w przyszłości.

Ubezpieczenie na życie dla dziadków za pośrednictwem 4Life Direct

Polisa na życie „Moi bliscy” oferowana za pośrednictwem 4Life Direct zapewnia ochronę do końca  życia, bez względu na Twój stan zdrowia. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń lekarskich, nie przeprowadzamy ankiet medycznych i nie zadajemy pytań o Twoje zdrowie przy zawieraniu umowy ubezpieczenia.

Jeśli jesteś dziadkiem i chcesz kupić ubezpieczenie na życie, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.