Poznaj składkę Kup online

Jaka jest miesięczna składka w ubezpieczeniu na życie zawartym za pośrednictwem 4Life Direct?

wtorek, 26 lipca 2022

Miesięczna składka to kwota, którą płacisz co miesiąc za ochronę w swojej polisie. Jeśli planujesz kupienie ubezpieczenia na życie, prawdopodobnie zastanawiasz się, ile wyniosłyby Twoje składki.

Składki na ubezpieczenie opłacane są w zamian za objęcie ochroną ubezpieczeniową przez ubezpieczyciela. Ochrona ubezpieczeniowa będzie trwała tak długo, jak długo będziesz  systematycznie i w terminie opłacać swoje miesięczne, kwartalne lub roczne składki na rzecz firmy ubezpieczeniowej, zgodnie z zawartą umową. 

Miesięczne składki 4Life Direct

Koszt polisy ubezpieczeniowej na życie może być różny dla poszczególnych klientów. Warto podkreślić, że im wcześniej kupi się ubezpieczenie na życie, tym składki będą niższe.

W ubezpieczeniu na życie które można zawrzeć za pośrednictwem 4Life Direct wysokość miesięcznej składki zależy od:

·         Wybranego ubezpieczenia.

·         Wieku ubezpieczanej osoby.

·         Wybranego wariantu (indywidualny lub z partnerem).

·         Wybranej sumy ubezpieczenia.

Składki w bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi bliscy” zaczynają się od 63 zł.

Polisa 4Life Direct „Moi Bliscy”

Oferowana za pośrednictwem 4Life Direct polisa „Moi bliscy” gwarantuje bezterminową ochronę, o ile opłacane są składki. Dzięki niej, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Składka, której wysokość obliczamy na podstawie wieku ubezpieczonej osoby w chwili wejścia polisy w życie, pozostaje taka sama do końca Twojego życia.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj, aby uzyskać wysokość składki za ubezpieczenie na życie.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]