Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77
Starsi Polacy mówią o ubezpieczeniach na życie

Jaka jest różnica między ubezpieczeniem na życie, a ubezpieczeniem na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku?

czwartek, 17 listopada 2022

Znajomość różnicy między ubezpieczeniem na życie a ubezpieczeniem od śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku ma kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o tym, która ochrona jest odpowiednia dla Twoich potrzeb ubezpieczeniowych. Wśród osób szukających ubezpieczeń, pokutuje dość powszechne niezrozumienie różnic pomiędzy ubezpieczeniem na życie a ubezpieczeniem na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Polisy ubezpieczeniowe na życie są przygotowane w taki sposób, aby środki były wypłacane w przypadku śmierci ubezpieczonego zarówno w przypadku śmierci naturalnej czy w wyniku chorób, jak i nieszczęśliwego  wypadku. Natomiast w ubezpieczeniu na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku nazwa mówi wszystko: zapewnia ono uposażonemu wypłatę w przypadku śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia.

Co to jest ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie zapewnia wypłatę świadczenia w przypadku, gdy ubezpieczony umrze np. z powodu takich czynników jak podeszły wiek, rak lub  inne choroby, a nawet śmierć w wyniku wypadku.

W przypadku niespodziewanej śmierci ubezpieczonego, wypłata z tytułu ubezpieczenia na życie zapewnia rodzinie wsparcie finansowe. Jeśli obecnie udzielasz komuś pomocy finansowej lub spodziewasz się jej udzielać w najbliższej przyszłości, powinieneś rozważyć zakup ubezpieczenia na życie.

Co to jest ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku?

Takie ubezpieczenie zapewnia uposażonym wypłatę tylko wtedy, gdy osoba ubezpieczona umrze w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Rodzaje przypadkowych zgonów obejmują: wypadki drogowe, utonięcie, pożar, porażenie prądem i inne.

W 4Life Direct możesz przystąpić do ubezpieczenia gdzie będziesz objęty ochroną na sumę 10 000 zł za darmo. Składki za  to ubezpieczenie opłaca nasza Spółka. Gdybyś zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku, osoba wskazana w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia otrzyma odszkodowanie w wysokości 10 000 zł.

Już dziś zadbaj o ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Otrzymaj bezpłatnie ochronę z sumą ubezpieczenia 10 000 zł w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku i 100 zł w przypadku  śmierci. Nie czekaj i zabezpiecz swoich bliskich. Zadzwoń do nas pod numer 800 007 717 i zyskaj bezpłatnie ochronę z 4Life Direct.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.