Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Jakie badania lekarskie muszę wykonać przed zakupem ubezpieczenia na życie?

wtorek, 26 lipca 2022

W przypadku większości polis ubezpieczeniowych na życie, badania lekarskie i ankiety medyczne są konieczne, by móc zawrzeć umowę. Badania lekarskie i ankiety medyczne to standardowa część procesu zawierania umów ubezpieczenia oraz obsługi polis.

Za pośrednictwem 4Life Direct można jednak kupić ubezpieczenie na życie bez względu na stan zdrowia i bez konieczności dostarczania zaświadczeń od lekarza.

Czym są badania lekarskie i ankiety medyczne?

Badanie lekarskie to standardowa część procesu ubiegania się o ubezpieczenie na życie. Mają one na celu potwierdzenie Twojego stanu zdrowia i określenia jego klasyfikacji. Od wyników badań lekarskich może zależeć wysokość miesięcznej składki w polisie.

Czy badania lekarskie i ankiety medyczne są wymagane do uzyskania ubezpieczenia na życie?

Badanie lekarskie nie zawsze jest konieczne przed zakupem polisy ubezpieczeniowej na życie. Niektóre ubezpieczenia na życie nie wymagają badań lekarskich ani ankiet medycznych.

Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić polisy, które nie wymagają wypełniania ankiet medycznych ani badań lekarskich, by móc się ubezpieczyć. To oznacza, że można się ubezpieczyć bez względu na stan zdrowia.

Jakie polisy na życie są oferowane za pośrednictwem 4Life Direct?

Terminowe Ubezpieczenie Na Życie „Pomyśl o Przyszłości Bliskich”

Terminowa polisa ubezpieczeniowa na życie („Pomyśl o Przyszłości Bliskich”) oferuje 5-letnią ochronę, którą można przedłużać aż do 80. roku życia. Przez cały 5-letni okres trwania umowy wysokość Twojej miesięcznej składki ubezpieczenia na życie nie ulegnie zmianie. Masz możliwość przedłużania umowy co 5 lat, aż do ukończenia 80. roku życia.

Bezterminowe Ubezpieczenie Na Życie „Moi Bliscy”

Bezterminowe ubezpieczenie na życie („Moi Bliscy”) oferuje ochronę do końca życia. Dzięki tej polisie, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma ubezpieczenia i wysokość składek pozostaną takie same. Składka, której wysokość obliczamy m.in. na podstawie wieku ubezpieczonej osoby w chwili wejścia polisy w życie, pozostaje taka sama do końca Twojego życia.

Ubezpieczenie NNW

Co będzie, jeśli zdarzy się wypadek, który uniemożliwi Ci kontynuację pracy zawodowej? Co, jeśli nagle stracisz dochód? Jak utrzymasz siebie i swoją rodzinę?

Dzięki ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków możesz otrzymać pieniądze, które przeznaczone mogą być np. na opłacenie rachunków za leczenie, zakup sprzętu medycznego lub pokrycie kosztów przystosowania Twojego domu do nowych potrzeb. Jesteś objęty ochroną od pierwszego dnia obowiązywania umowy.

Ochrona Szpitalna

Ubezpieczenie szpitalne pozwoli Ci skupić się wyłącznie na szybkim powrocie do zdrowia. Dzięki ubezpieczeniu „Ochrona Szpitalna” zawartemu za pośrednictwem 4Life Direct, nie musisz martwić się o swój dochód ani bezpieczeństwo finansowe na wypadek pobytu w szpitalu. Konieczność dłuższej hospitalizacji może wiązać się z dodatkowymi kosztami, dlatego taka ochrona może być bardzo pomocna. Chcesz kupić ubezpieczenie na życie bez ankiety medycznej oraz badań lekarskich? Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj!

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.