Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Jakie są opinie o 4Life Direct?

czwartek, 01 września 2022

Jeśli szukasz opinii o 4Life Direct, sprawdź, co mówią osoby uposażone, które otrzymały wypłatę świadczenia. Co ludzie sądzą o procesie wypłaty świadczenia i obsłudze klienta? Przeczytaj prawdziwe opinie o 4Life Direct.

Opinie o 4Life Direct

Krzysztof, Gniewkowo
Żadnego problemu, wszystko było w jak najlepszym porządku. Bardzo szybkie wypłacenie gotówki, jestem bardzo zadowolony. Żadnych zastrzeżeń, przyjemne rozmowy, konkretne.

Halina, Szczecin
Byłam bardzo zadowolona, jestem bardzo wdzięczna, że to tak szybciutko bez problemu się odbyło. Jestem pod wrażeniem i bardzo serdecznie dziękuję.

Henryka, Warszawa
Żadnych problemów nie miałam, wszystko było załatwione w porządku. Byłam zadowolona. Dokumenty trzeba było przesłać, bo to logiczne. Pojechaliśmy do Państwa i Pan nam wytłumaczył na miejscu i wszystko było ok. Dzisiaj złożyliśmy, a już jutro mieliśmy na koncie pieniążki.

Halina, Rogowo
Papiery złożone mailem, wnuczka wysłała i w ciągu 48 godzin wpłynęły mi pieniążki na konto. Na taką kwotę, jak mama ubezpieczyła. Krótko mówiąc, jestem zadowolona, pieniążki wpłynęły, nie mam żadnych zarzutów. Nie było żadnych problemów.

Bogumiła, Radom
Jesteście super kochani. Wszystko tak płynnie szło, że naprawdę. Było bardzo szybko. Każdemu polecam.

4Life Direct opinia

4Life Direct – jakie są opinie o firmie?

Barbara, Bytom
Bardzo szybko i sprawnie. Te pieniądze były, żeby zorganizować cały pogrzeb. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wytłumaczono co mam zrobić, od momentu zawiadomienia Państwa o tym i prośby o wypłatę tych środków to minęło kilka dni, nawet nie wiem czy 2, może 1.

Dorota, Wrocław
Wszystko się zgadzało, było jak najbardziej ok. Z Państwa strony wszystko jak najbardziej pozytywnie. Poszło szybko, sprawnie i sama wykupiłam ubezpieczenie.

Anna, Chełmno
Nie było żadnych problemów. Wszystko było w jak najlepszym porządku.

Joanna, Warszawa
Byłam zaskoczona szybkością załatwienia sprawy. Załatwione szybko, od ręki, udało się wszystko przez telefon. Nie musiałam nigdzie jechać. Wszystkim byłam pozytywnie zaskoczona. Wypłata pieniędzy była bardzo ważna, gdyż nie zawsze ma się pieniądze na organizację pogrzebu, którego się nie planuje.

Jerzy, Radom
Załatwiliście to świetnie, poszło błyskawicznie. Jesteście zawodowcami. Byłem bardzo zadowolony. Jesteście firmą w porządku.

Mirosława, Bytom
Nawet się nie spodziewałam, że to będzie tak szybko, że to mi się tak bardzo przyda. Wszystko załatwiała moja córka. Nie mam żadnych pretensji, uwag, nic. Naprawdę mi się te pieniążki przydały.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.