Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Kiedy założono 4Life Direct?

środa, 04 maja 2022

4Life Direct istnieje w Polsce od ponad 10 lat i jest częścią 4Life International Group. Firma 4Life International Group została założona w Londynie, a swoje oddziały posiada w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. 4Life Direct w Polsce zajmuje się pośrednictwem ubezpieczeniowym  od 2009. Za pośrednictwem firmy można kupić przystępne cenowo polisy na życie.

Jaka jest misja 4Life Direct?

Za pośrednictwem firmy można kupić  ubezpieczenie na życie na prostych warunkach. W 4Life Direct stawiamy na:

Prostotę – Wierzymy, że umowa ubezpieczeniowa powinna być prosta, aby klienci dokładnie wiedzieli, za co płacą. 

Wygodę – Rozmawiamy o poważnych sprawach, dlatego chcemy uchronić klientów przed wszelkim zbędnym stresem. Komunikujemy się z nimi bezpośrednio przez telefon, co oznacza, że nie muszą nawet wychodzić z domu, aby zadbać o przyszłość finansową swoich rodzin.

Przystępne ceny – oferowane za naszym pośrednictwem ubezpieczenia są przystępne cenowo. Aby dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń na życie lub kupić polisę, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj!

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje

Poznaj swoją składkę

Polisa na życie dla osób w wieku 40-85 lat.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.