Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czym jest 4Life Direct?

wtorek, 10 maja 2022

4Life Direct jest częścią 4Life International Group, której główna siedziba znajduje się w Londynie. Grupa jest obecna na polskim, czeskim, słowackim oraz węgierskim rynku. Polskie biuro 4Life Direct zostało otwarte w 2008 roku. Od 2009 r. 4Life Direct pośredniczy w sprzedaży przystępnych cenowo oraz zrozumiałych polis ubezpieczeniowych na życie.

Nasze wartości

Prostota – Wierzymy, że umowa ubezpieczeniowa musi być prosta, aby klienci dokładnie wiedzieli, za co płacą. 

Wygoda – Komunikujemy się z klientami bezpośrednio przez telefon, co oznacza, że nie ma konieczności wychodzenia z domu, aby móc uzyskać niezbędne informacje i kupić ubezpieczenie na życie. 

Przystępne ceny – Oferowane za naszym pośrednictwem ubezpieczenia są przystępne cenowo. 

Oferta 4Life Direct

Za naszym pośrednictwem można kupić m.in. takie ubezpieczenia jak: 

Terminowe Ubezpieczenie Na Życie „Pomyśl o Przyszłości Bliskich”

Terminowa polisa na życie („Pomyśl o Przyszłości Bliskich”) oferuje  5-letnią ochronę, którą można przedłużać aż do 80. roku życia. Przez cały okres trwania 5-letniej umowy wysokość miesięcznej składki ubezpieczenia na życie nie ulega zmianie. Z polisą zawartą za pośrednictwem 4Life Direct jesteś ubezpieczony od pierwszego dnia obowiązywania umowy.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie („Moi Bliscy”) to polisa, którą możesz kupić bez względu na stan zdrowia. Dzięki tej ochronie, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Składka, której wysokość obliczana jest na podstawie wybranej sumy ubezpieczenia i wieku ubezpieczonej osoby w chwili wejścia polisy w życie, pozostaje taka sama do końca Twojego życia. Wysokość składki może się zmienić tylko wtedy, gdy sam zawnioskujesz o zwiększenie swojej ochrony.

Ubezpieczenie NNW

Co będzie, jeśli zdarzy się wypadek, który uniemożliwi Ci kontynuację pracy zawodowej? Jak utrzymasz siebie i swoją rodzinę?

Dzięki ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków dostępnego za pośrednictwem 4Life Direct, otrzymasz wsparcie finansowe, a wypłacone środki możesz przeznaczyć np. na pokrycie rachunków za leczenie, zakup sprzętu medycznego lub inne ważne wydatki. Jesteś objęty ochroną od pierwszego dnia obowiązywania umowy.

Ochrona Szpitalna

Ubezpieczenie „Ochrona Szpitalna” pozwoli Ci skupić się na szybkim powrocie do zdrowia. Dzięki polisie „Ochrona Szpitalna” dostępnej za pośrednictwem 4Life Direct świadczenie jest wypłacane za dzień pobytu w szpitalu . Warto rozważyć zakup tego ubezpieczenia zwłaszcza jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub pracujesz na własny rachunek. Konieczność dłuższej hospitalizacji może wiązać się z dodatkowymi kosztami, dlatego wsparcie w postaci wypłaty pieniędzy z ubezpieczenia może być bardzo pomocne. 

Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych za naszym pośrednictwem polisach lub kupić ubezpieczenie na życie, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje