Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Korzyści z posiadania ubezpieczenia na życie –  4Life Direct

wtorek, 13 września 2022

Ubezpieczenie na życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct ma wiele korzyści. Jest to jeden ze sposobów na zabezpieczenie finansowej przyszłości rodziny. W 4Life Direct Sp. z o.o. oferujemy ubezpieczenia na życie na prostych warunkach. Ty i Twoja rodzina będziecie mogli łatwo zrozumieć wszystkie warunki i zasady ubezpieczenia.

Dlaczego ubezpieczenie na życie jest ważne?

Wypłata świadczenia z ubezpieczenia na życie może pomóc Twoim bliskim finansowo, gdy Ciebie zabraknie. Wypłacone świadczenie w przypadku śmierci może pomóc Twoim bliskim w realizacji wszelkich zobowiązań finansowych, które mogą mieć. Posiadanie ubezpieczenia na życie daje Tobie i Twojej rodzinie potrzebne zabezpieczenie finansowe.

Czy masz bliskich, którzy są od Ciebie finansowo zależni? Czy masz długi, które przeszłyby na Twoją rodzinę w przypadku Twojej śmierci? Jeśli odpowiedziałeś tak, to zakup ubezpieczenia na życie może być dla Ciebie dobrą decyzją finansową. Ubezpieczenie na życie daje Tobie i Twoim bliskim potrzebne zabezpieczenie finansowe.

Jak wygląda ubezpieczenie na życie zawarte za  pośrednictwem 4Life Direct?
Jeśli wybierzesz bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”  dostępne za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o. , możesz oczekiwać:

  • Brak ankiet medycznych i pytań o stan zdrowia przy zawieraniu umowy.
  • Umowa ubezpieczenia  na czas nieokreślony.
  • Stałe składki.
  • Zlecenie wypłaty świadczenia w ciągu 24h (dni robocze).

Jakie są korzyści z wyboru ubezpieczenia na życie za pośrednictwem 4Life Direct?

4Life Direct Sp. z o.o. oferuje za swoim pośrednictwem szeroki wybór polis ubezpieczeniowych. Korzyści z wyboru Spółki 4Life Direct obejmują:

Bogaty wybór ubezpieczeń

4Life Direct Sp. z o.o. posiada szeroką ofertę polis, które można kupić za pośrednictwem firmy. Możesz wybrać produkt, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom i budżetowi. Oferujemy następujące produkty:

  • Bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”.
  • Terminowe Ubezpieczenie na Życie „Pomyśl o przyszłości bliskich”.
  • Ubezpieczenie „Twoja Ochrona” .
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • Ochrona Szpitalna.
  • Ochrona dla Dziecka.

Prosty proces składania wniosku o zawarcie umowy

Proces składania wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o. jest prosty. Nie ma potrzeby osobistego spotkania z konsultantem w biurze. Ubezpieczenie można kupić podczas jednej rozmowy telefonicznej, a wszelkie dokumenty dostarczane są kurierem pod wskazany adres. Dzięki temu klienci mogą bez wychodzenia z domu kupić ubezpieczenie i zyskać ważną ochronę.

Pamiętaj, że podczas rozmowy będzie konieczne podanie pewnych danych osobistych, by móc ubezpieczyć daną osobę. Warto przygotować dokumenty wcześniej, by rozmowa przebiegła w sprawny i bezproblemowy sposób.

Wysoka jakość obsługi Klienta

W 4Life Direct Sp. z o.o. zapewniamy klientom wysoką jakość obsługi klienta. Od 2010 roku corocznie otrzymujemy certyfikat Firmy Przyjaznej Klientowi. Nasi konsultanci są do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 19:00 i pomogą w wyborze ubezpieczenia.

Obecność międzynarodowa

4Life Direct jest częścią międzynarodowej grupy 4Life International. Grupa 4Life International ma siedzibę w Londynie. 4Life Direct jest obecne na polskim, czeskim, słowackim i węgierskim rynku.

Czym jest Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie?

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia ochronę do końca życia. Tak długo, jak opłacasz składki, będziesz objęty ochroną. Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia wsparcie finansowe uposażonym w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej.

Polisa „Moi Bliscy” to Ubezpieczenie na Życie zawierane na czas nieokreślony. Ta polisa zapewnia ochronę do końca życia,  świadczenie wypłacane jest w przypadku śmierci naturalnej, z powodu chorób czy też śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. W przypadku śmierci  naturalnej wypłata świadczenia może sięgnąć do 50 000 zł  oraz do 150 000 zł w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Składka wyliczana jest na podstawie wybranej sumy ubezpieczenia, wybranego wariantu oraz wieku osoby ubezpieczonej  w momencie wejścia polisy w życie. Przed zawarciem umowy nie są wymagane ankiety medyczne, a ubezpieczyć się można bez względu na stan zdrowia. Swoja składkę można poznać podczas rozmowy z konsultantem, dzwoniąc pod bezpłatną infolinię 800 007 750.

Czym jest Terminowe Ubezpieczenie na Życie?

Terminowe Ubezpieczenie na Życie to rodzaj ubezpieczenia, które ma określony okres ochrony i nie jest bezterminowe. Umowy terminowe zawierane są np. na okres 5, 10 lub 15 lat. W przypadku śmierci w okresie trwania ochrony, ubezpieczyciel wypłaci świadczenie osobom uposażonym.

Za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o.  można kupić ubezpieczenie „Pomyśl o przyszłości bliskich”, które zawierane jest na 5 lat i po tym okresie można umowę odnowić na  kolejne 5 lat, aż do 80. roku życia.

W tej polisie nie ma okresu karencji, co oznacza, że ochrona jest aktywna od pierwszego dnia obowiązywania polisy, zgodnie z datą rozpoczęcia odpowiedzialności ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie na Życie ma wiele korzyści

Niektóre z korzyści posiadania Ubezpieczenia na Życie to:

Bezpieczeństwo finansowe dla rodziny

W przypadku Twojej śmierci, ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo finansowe dla Twojej rodziny. Świadczenie z Ubezpieczenia na Życie może pokryć ważne wydatki. związane np.  z pogrzebem czy  edukację Twoich dzieci.

Ochrona rodziny przed długami

Ubezpieczenie na Życie może pomóc chronić Twoją rodzinę przed długami. Twoja rodzina może wykorzystać  świadczenie z Ubezpieczenia na Życie, aby spłacić wszelkie zadłużenie, które mogłeś mieć. Może to obejmować na przykład rachunki medyczne lub długi związane z kartą kredytową.

Wsparcie finansowe

Jeśli jesteś jedynym żywicielem rodziny, warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie, by mieć pewność, że w przypadku Twojej śmierci, bliscy otrzymają wsparcie finansowe, które będą mogli przeznaczyć np. na opłacenie rachunków.

Dziedziczenie

Twoje Ubezpieczenie na Życie może również stać się dziedzictwem dla Twoich uposażonych. Jeśli nie masz odpowiednich oszczędności, aby zostawić rodzinie, Ubezpieczenie na Życie może w tym pomóc. Możesz zostawić Twoim najbliższym finansowe wsparcie finansowe , które pomoże im radzić sobie w życiu, gdy Ciebie zabraknie.

Spokój i poczucie bezpieczeństwa

Ubezpieczenie na Życie daje Tobie i Twojej rodzinie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Wiedząc, że Twoja rodzina jest zabezpieczona finansowo, możesz być spokojniejszy. Twoja rodzina może również spokojniej spać, mając pewność, że będą mieli finansowe wsparcie, gdyby zdarzyła się tragedia i Ciebie zabrakło.

Jak można zadbać o swoje Ubezpieczenie na Życie

Wybierz odpowiednią polisę

Istnieje wiele różnych rodzajów polis, w tym Ubezpieczenie na Życie na czas określony lub nieokreślony. Każdy rodzaj polisy ma inne cechy i korzyści. Ważne jest, aby wybrać polisę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Regularnie przeglądaj swoją polisę

To Twoja odpowiedzialność, aby regularnie przeglądać swoją polisę i upewnić się, że wciąż spełnia Twoje potrzeby. Jeśli Twoje okoliczności życiowe się zmieniają, możesz potrzebować zmiany w polisie.

Zwiększ swoje ubezpieczenie

Z biegiem czasu może się okazać, że będziesz potrzebować większej sumy ubezpieczenia. Ważne jest dostosowanie swojego ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb. Na przykład, gdy masz dzieci, możesz chcieć zwiększyć swoje ubezpieczenie. To pomoże upewnić się, że są finansowo chronione w przypadku Twojego nagłego zgonu.

Skorzystaj z porady kompetentnego konsultanta

Kompetentny konsultant Ubezpieczenia na Życie może pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Warto skorzystać z porady specjalisty przed zawarciem polisy. W ten sposób możesz upewnić się, że polisa jest dobrze dopasowana do Twoich potrzeb. Możesz porozmawiać z doradcą 4Life Direct, który udzieli Ci niezbędnych informacji.

Kup Ubezpieczenie na Życie już dziś

Kup Ubezpieczenie na Życie już dziś i zabezpiecz przyszłość swoich najbliższych. Jeśli chcesz poznać swoją składkę, wystarczy, że klikniesz tutaj i wypełnisz formularz. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.