Poznaj składkę Kup online

Na czym polega bezterminowa ochrona?

poniedziałek, 13 czerwca 2022

Bezterminowe ubezpieczenie to jeden z najpopularniejszych rodzajów polis na życie, które zapewnia ochronę na czas nieokreślony.

Życie bywa nieprzewidywalne, dlatego warto zadbać o ochronę finansową dla swoich bliskich. Jeśli istnieje ktoś, kto jest zależny finansowo od Twoich dochodów, warto rozważyć kupienie ubezpieczenia na życie.

Bezterminowa ochrona z 4Life Direct

Bezterminowa polisa ubezpieczeniowa na życie („Moi bliscy”) oferuje dożywotnią ochronę. Dzięki niej, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Tak, składka pozostanie taka sama do końca Twojego życia. Wysokość składki wyliczana jest na podstawie wybranej sumy ubezpieczenia i  wieku ubezpieczanej osoby w chwili wejścia polisy w życie. 

Ubezpieczenie na życie „Moi bliscy” zapewnia Twojej rodzinie ochronę oraz wsparcie finansowe, gdy Ciebie zabraknie. Suma ubezpieczenia może wynieść do 50 000 zł. Co więcej, w razie śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypłacone świadczenie może wynieść trzykrotność sumy ubezpieczenia, czyli do 150 000 zł.

Najważniejsze cechy polisy „Moi bliscy”

  • Dla: Kobiet i mężczyzn w wieku 40-85 lat.
  • Suma ubezpieczenia:  50 000 zł.
  • Dostępne warianty: Indywidualny i małżeński / partnerski
  • Czas trwania: Bezterminowy
  • Wysokość składki: Stała  

Jeśli chcesz kupić polisę „Moi bliscy”, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj!

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]