Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Opinie o 4Life Direct

piątek, 27 stycznia 2023

Szukasz opinii o 4Life Direct? Przeczytaj, co mówią osoby uposażone, które otrzymały wypłatę świadczenia. Opinie o 4Life Direct przeczytasz poniżej.

4Life Direct – opinie

Hanna, Krotoszyn, 48 lat
Cały proces wypłaty przebiegł szybko i sprawnie. Komunikatywnie wszystko sprawnie, nie było żadnych problemów.

Maria, Gdynia, 58 lat
Wszystko poszło ekspresem, żadnych zastrzeżeń nie mam. Jak dzwoniłam, to miałam informację udzieloną do końca. Wypłata była momentalnie. Wszystko w porządku.

Agata, Warszawa, 38 lat
Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Wszystko online. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Krzysztof, Wrocław, 39 lat
Szybko, bez problemów, wszystkie dokumenty mogłem przesłać drogą elektroniczną, poszło jak z płatka.

Opinie dotyczące 4Life Direct

Bogdan, Działdowo, 56 lat
Wypłata w terminie, na tyle ile było w umowie. Nie było trudności.

Wiesław, Zawidów, 61 lat
Było jasno, rzetelnie wytłumaczone. Bratanek mi pomógł, wysłał do Państwa, nie było z tym problemów. Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam firmę 4Life Direct.

Berita, Częstochowa, 58 lat
Super, żadnego problemu. Bardzo szybciutko, byłam bardzo mile zaskoczona. Jestem bardzo zadowolona. Opinie macie różne, natomiast ja wszystkich z błędu wyprowadzam, ale to chyba wszystkie firmy tak mają.

Grażyna, Czechowice-Dziedzice, 63 lata
Nie za bardzo wierzyłam w to, że cokolwiek będzie wypłacone, a byłam szczerze powiedziawszy bardzo zdziwiona. W jeden dzień się wszystko posłało, a na drugi dzień po południu miałam odszkodowanie. Byłam mile zaskoczona. Pani poinformowała mnie, człowiek wszystko zrozumiał, byłam zadowolona.

Andrzej, Warszawa, 39 lat
Żadnych problemów, wszystko było ok, tak jak powinno być. Wszystko bardzo uproszczone, żadnych trudnosci. Szybciej się chyba nie dało, więc jak najbardziej jestem zadowolony.
Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje

Poznaj swoją składkę

Polisa na życie dla osób w wieku 40-85 lat.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.