Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Opinie o 4Life Direct

środa, 17 sierpnia 2022

Poznaj opinie o 4Life Direct. Co mówią uposażeni, którzy otrzymali wypłatę świadczenia?

Co mówią o 4Life Direct?

Barbara, Warszawa, 80 lat
Jestem zadowolona, wszystko przebiegło szybko, sprawnie, bez dodatkowych wymagań. Pani bardzo mi pomogła jak to załatwić. Ocena to zdecydowanie 10. Bardzo miła obsługa, rzeczowo wyjaśnili mi co i jak, bardzo szybciutko była wypłata.

Tomasz, Warszawa, 74 lata
Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i „od ręki”, wszystko w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Iwona, Kraków, 52 lata
Żadnych problemów nie było, bardzo szybko się to odbyło. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo szybko, wręcz zaskakująco. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo godnie do sytuacji, z wielkim szacunkiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko jak najlepiej.

Bogusława, Głogówek, 45 lat
Nie było żadnych problemów, w porządku, bardzo szybko dostałam odszkodowanie, nie miałam problemów.

Elżbieta, Warszawa, 75 lat
Nie było żadnych problemów, wszystko poszło bardzo sprawnie. Złożyłam wniosek, załatwiłam wszystko przez Internet. Nie przypominam sobie, by były jakiekolwiek problemy. Wszystko się odbyło w przewidzianym czasie.

Jakie są opinie o 4Life Direct?

Leszek, Warszawa, 75 lat
Sam proces wypłaty to dokładnie tak, jak było w warunkach. Można powiedzieć, że jest to modelowe. Nie miałem żadnych problemów,  żadnych pytań. Wszystko było tak, jak powinno być. Jestem zadowolony.

Krzysztof, Chrzanów, 57 lat
Bez żadnych komplikacji. Jaka była polisa, tak zostało wypłacone. Ja nie mam zastrzeżeń. Bez problemu, bez komplikacji, wszystko w porządku.

Danuta, Bytom, 50 lat
Jeśli chodzi o firmę to nie miałam żadnych problemów, jestem jak najbardziej zadowolona i byłam pod wrażeniem. Wszystko było w porządku.

Krzysztof, Kościan, 61 lat
Przebiegło to sprawnie, nie było najmniejszych problemów z komunikacją. Profesjonalność bardzo wysoka. Obsługa i konsultanci – oceniłbym bardzo wysoko.

Władysława, Poznań, 71 lat
Super! Po prostu na telefon zgłosiłam i na drugi dzień pieniążki były na koncie. Bardzo miła Pani była, która przyjęła to wszystko. Naprawdę wyjątkowa firma, każdemu polecam.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje