Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Pamiętaj o tych, którzy odeszli i zatroszcz się o tych, którzy wciąż są z Tobą

czwartek, 28 października 2021

Wszystkich świętych to czas wspomnień o tych, których z nami już nie ma, czas refleksji nad upływającym życiem. Niestety, nie można ani przewidzieć ani uniknąć śmierci, może ona nadejść w najmniej spodziewanym momencie. Może być też wynikiem długotrwałej choroby, lub nieszczęśliwego wypadku. Na takie momenty nikt nie jest przygotowany. Jeśli w Twoim życiu są osoby, które są dla Ciebie ważne, zadbaj o ich przyszłość finansową, by mogły otrzymać wsparcie, gdy Ciebie zabraknie.

Po co kupić ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie to ochrona, która może zapewnić wsparcie finansowe najbliższym, gdy nastąpi nieuniknione. Warto kupić takie ubezpieczenie, by rodzina mogła otrzymać środki pieniężne, które będą mogli przeznaczyć np. na opłaty związane z pogrzebem, rachunki, czynsz, czy inne ważne wydatki. Bezpieczeństwo finansowe i świadomość posiadania środków na np. opłaty związane z ostatnim pożegnaniem są niezwykle istotne w tak trudnym czasie, jakim jest odejście bliskiej osoby. Zapewniając rodzinie środki, zapewniasz sobie spokój o bliskich. Spokój o to, że dadzą radę i będą mogli skupić się na właściwym przeżywaniu żałoby. Nie będą musieli się zastanawiać skąd wziąć środki na ostatnie pożegnanie.

Dla kogo jest ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”?

Dla wszystkich, którzy troszczą się o swoich bliskich, a także tych, którzy mają potrzebę pozostawienia po sobie wsparcia np. organizacjom czy fundacjom charytatywnym. Zawsze warto rozważyć sytuację rodzinną czy najbliżsi będą w stanie udźwignąć np. koszty pogrzebu czy inne zobowiązania finansowe, jakie będą mogły pojawić się w przyszłości po odejściu bliskiej osoby. W celu zapewnienia finansowego bezpieczeństwa rodzinie, ubezpieczenie na życie jest jednym z najlepszych rozwiązań. Za pośrednictwem 4Life Direct można ubezpieczyć również partnera lub współmałżonka – wybór takiego wariantu ubezpieczenia Moi Bliscy jest jeszcze korzystniejszy finansowo.


By dokonać zakupu ubezpieczenia można: