Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach
para seniorów przy choince

Ubezpiecz się i podaruj najbliższym prezent od serca

czwartek, 17 grudnia 2020

Bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” to polisa, która jest wyrazem troski o najbliższych. Wystarczy jedna rozmowa z konsultantem, by ubezpieczyć życie za pośrednictwem 4Life Direct i zabezpieczyć przyszłość finansową rodziny.

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, radości, ale również refleksji. W tym magicznym okresie spędzanym razem z rodziną, pragniemy pokazać bliskim nam osobom, jak bardzo się o nich troszczymy, obdarowując ich m.in różnymi prezentami. Nie ma jednak nic piękniejszego, niż prezent od serca, ukazujący ogrom naszej troski i chęć zapewnienia naszym bliskim bezpiecznej przyszłości. Szukasz cennego podarunku na Święta? Prezentem, który wyraża naszą dbałość o rodzinę, jest Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”, dzięki któremu ważne dla nas osoby mogą otrzymać wsparcie finansowe w przyszłości.

Zapewnij rodzinie bezpieczną przyszłość

Któż z nas choć raz w życiu nie usłyszał przy świątecznym stole pytania od rodziny: „Wnuczku, a kiedy Ty się ożenisz?”, „Wnuczko, a kiedy Ty będziesz miała dzieci?”, „Dziecko, kiedy kupisz sobie mieszkanie?”. Troska o nasze dzieci i wnuki nie ma granic. Chcemy zapewnić im jak najlepszy byt, przekazać jak najmądrzejsze rady, by mogli pewnie stąpać po tym niepewnym i nieustannie zmieniającym się świecie. Żyjąc tu i teraz, spędzając radośnie czas z rodziną, nie myślimy jednak o tym, że kiedyś nas zabraknie. Jak nasi ukochani poradzą sobie w przyszłości? Czy nastąpią gorsze czasy, które spowodują, że staną w obliczu kryzysu? Czy przez poczucie niepewności i brak bezpieczeństwa finansowego zrezygnują z realizacji marzeń? Czy będą miały za co wyżywić dzieci? Owych trosk może być znacznie więcej i z pewnością nie da się całkowicie ich wyeliminować. Można jednak już teraz zmniejszyć poczucie niepokoju o przyszłość naszych bliskich i zapewnić im finansowe wsparcie w trudnych chwilach, gdy nie będziemy w stanie już im pomóc. Dzięki Bezterminowemu Ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy”, wybrane przez Ciebie osoby, będą mogły otrzymać świadczenie w wysokości nawet do 50000 zł. To Ty decydujesz, na jaką sumę chcesz się ubezpieczyć.

Jak można się ubezpieczyć na życie i podarować polisę bliskim osobom?

Proces zawarcia za pośrednictwem 4Life Direct umowy Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie jest bardzo prosty i krótki. Wystarczy jedna rozmowa z konsultantem, by stać się właścicielem polisy i zapewnić rodzinie pewniejszą przyszłość. To jednak nie jest jedyna możliwa opcja, gdyż można także ubezpieczyć się online. Umowa jest przejrzysta i dokładnie wiadomo kiedy i na jakich zasadach świadczenie jest wypłacane. Stała, niezmieniająca się składka, czy zlecenie wypłaty w ciągu 24 godzin dni roboczych to tylko niektóre zalety Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie „Moi Bliscy”. Niewątpliwie należy podkreślić, że do ubezpieczenia można przystąpić bez względu na stan zdrowia – Ubezpieczyciel nie wymaga przeprowadzenia badań medycznych i wypełniania czasochłonnych i szczegółowych ankiet.

Więcej możesz dowiedzieć się, dzwoniąc do nas, lub zostawiając kontakt do siebie.
Polisa na Święta to prezent pełen miłości do bliskich. Zapewnij bliskim spokojny umysł i wybierz dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie.

Aby porozmawiać z konsultantem 4Life Direct o zakupie polisy ubezpieczeniowej na życie, kliknij tutaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje