Poznaj składkę Kup online

Z Polisą na Przyszłość Plus – sprawisz dziecku miłą niespodziankę i zapewnisz mu lepszy start w dorosłość. Przekażesz też mu polisę na życie z atrakcyjną składką.

Matka spędza czas z dzieckiem, które rysuje

Polisa na Przyszłość Plus to jeden z dostępnych wariantów polisy na życie. Oprócz jednak podstawowej ochrony, czyli wypłaty odszkodowania w przypadku śmierci ubezpieczonej osoby, ma dodatkową wartość. W dniu 18. lub 25. urodzin dziecka podarujesz mu wszystkie do tego momentu wpłacone składki. Może kupi za nie samochód lub wyda na coś co sprawi mu ogromną radość?

Stała wysokość składki

W chwili wejścia w dorosłe życie młody człowiek może podjąć decyzję o kontynuacji ubezpieczenia – zawierana umowa jest bezterminowa, a składka przystępna. Korzystne warunki polisy mogą nie zmienić się do końca życia, chyba, że sam ubezpieczony zdecyduje się podnieść wysokość składki i sumy ubezpieczenia. Ma na to kilka szans w trakcie umowy.

Dodatkowe ubezpieczenie – bezpieczeństwo dziecka

Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sands Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.

Wybierając Polisę na Przyszłość Plus, dbasz o finansową przyszłość i ułatwiasz dziecku start w dorosłość

Polisa na Przyszłość Plus

PODSTAWOWE INFORMACJE

OPINIE

Szare jednolite tło

Ubezpieczenia na przejrzystych zasadach

Czy jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia na życie 4Life Direct? Zadzwoń pod numer bezpłatny: 800 007 750.

Szukasz ubezpieczenia na życie lub zdrowie?

Porozmawiaj z naszym konsultantem.
ZAMÓW ROZMOWĘ >>