Poznaj składkę Kup online

Wypadkowa Ochrona Szpitalna – natychmiastowa ochrona w sytuacji pobytu w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczony mężczyzna z nogą w gipsie siedzi na łóżku i słucha opinii lekarza

Ochrona na wszelki wypadek

Pobyt w szpitalu nie kojarzy się z przyjemnością. A co dopiero, kiedy nie możesz się do niego przygotować, bo jest wynikiem nieszczęśliwego wypadku? Każdemu może przydarzyć się wypadek komunikacyjny, upadek ze schodów lub inne niefortunne zdarzenie. Wtedy dodatkowe pieniądze rozwiążą wiele problemów, a już na pewno pomogą Tobie i Twoim bliskim uporać się z nieprzyjemną sytuacją.   

Wysokość odszkodowania w ubezpieczeniu

Możesz zdecydować się na wariant ze składką nawet 500 zł za dzień spędzony w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku. Świadczenie jest naliczane już od pierwszego dnia, aż do 90ciu dni na jedno zdarzenie. Wystarczy, że pobyt trwa powyżej dwóch dni, nie licząc dnia wypisu.

Ubezpieczenie bez okresu karencji

Wybierając ubezpieczenie Wypadkowa Ochrona Szpitalna, oferowane za pośrednictwem 4Life Direct, zdobywasz ochronę od pierwszego dnia trwania umowy. W przypadku zaistnienia zdarzenia wypłatę świadczenia zlecamy w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania kompletu dokumentów i zaakceptowania odszkodowania.

Ochrona bliskich bez dodatkowych umów

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się wszędzie i każdemu. Ochroną możesz objąć również swoich bliskich – małżonka/partnera lub dzieci bez konieczności zawierania dodatkowych umów.

Wybierz polisę na wiele lat

Polisa Wypadkowa Ochrona Szpitalna zawierana jest na 5 lat. Masz możliwość przedłużania jej na kolejne 5-letnie okresy aż do 80. urodzin. Ubezpieczyciel nie wypowie Ci umowy jeśli tylko opłacasz składki. Nawet jeśli w czasie trwania umowy zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia jesteś chroniony.

Umowa zawierana z solidnym ubezpieczycielem

Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sand Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.

Szpitalna Ochrona Wypadkowa

PODSTAWOWE INFORMACJE

OPINIE

Szare jednolite tło

Ubezpieczenia na przejrzystych zasadach

Czy jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia na życie 4Life Direct? Zadzwoń pod numer bezpłatny: 800 007 750.

Szukasz ubezpieczenia na życie lub zdrowie?

Porozmawiaj z naszym konsultantem.
ZAMÓW ROZMOWĘ >>