Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Ubezpieczenie dla rodzica

piątek, 22 września 2023

Szukasz ubezpieczenia na życie dla swojego rodzica lub rodziców? Obawiasz się, że ze względu na wiek lub choroby, nie znajdziesz odpowiedniej ochrony? Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić polisę dla rodziców bez względu na stan zdrowia, nawet jeśli mają 85 lat.

Jak ubezpieczenie na życie może być pomocne?

Zastanawiasz się czy kupić polisę na życie i jak wypłata świadczenia może pomóc? Pieniądze ze świadczenia można przeznaczyć np. na:
zaległe dodatkowe rachunki medyczne. Jeśli osoby ubezpieczone miały dodatkową opiekę szpitalną, rehabilitację czy prywatne zabiegi medyczne, to pieniądze ze świadczenia będzie można przeznaczyć na opłacenie owych rachunków, które pozostaną niespłacone.
pożyczki i raty kredytu. Jeśli Twoi rodzice mieli pożyczki lub kredyt, możesz przeznaczyć wypłatę świadczenia na pokrycie wszelkich zobowiązań finansowych, jakie będziesz musiał pokryć.
opłaty związane z ostatnim pożegnaniem. Niestety, koszty pogrzebu rosną co roku, a zasiłek pogrzebowy może nie wystarczyć na pokrycie wszystkich opłat. Dzięki polisie „Moi Bliscy”, masz pewność, że szybko otrzymasz świadczenie, dzięki czemu unikniesz np. konieczności brania pożyczki, by móc opłacić wszystkie rachunki.
codzienne koszty. Gdy zostanie jedna emerytura, może się okazać, że miesięczna kwota będzie niewystarczająca, by rodzic mógł opłacić wszystkie rachunki czy zakupić niezbędne rzeczy. Wypłacone świadczenie może być dodatkowym wsparciem finansowym, dzięki któremu ważne opłaty będą mogły zostać pokryte.

Dlaczego warto wybrać Bezterminowe ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” dla rodzica?

Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić ubezpieczenie zarówno dla jednego rodzica, jak i ubezpieczyć razem mamę i tatę. Co warto wiedzieć o tej polisie?

– ubezpieczenie rodziców jest korzystniejsze cenowo, niż zakup dwóch osobnych polis dla każdego rodzica.
– by zawrzeć umowę ubezpieczenia, nie jest wymagane wypełnianie ankiet medycznych i nie ma konieczności dostarczania zaświadczeń od lekarza. Ubezpieczyć rodzica można bez względu na stan zdrowia.
nie ma wykluczeni chorobowych przy wypłacie świadczenia. Jeśli Twoi rodzice umrą na skutek choroby przewlekłej, nowotworu, zawału, udaru czy innej choroby, świadczenie zostanie wypłacone. Ochrona obejmuje zarówno śmierć naturalną, śmierć z przyczyn chorobowych, jak i zgon w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
– by ubezpieczyć rodziców, nie trzeba wychodzić z domu. Polisę można kupić przez telefon podczas jednej rozmowy z konsultantem, a dokumenty dostarcza kurier pod wskazany adres.
składki są stałe i można je opłacać w wygodny sposób – na poczcie, przelewem lub poleceniem zapłaty. Wysokość składek nie zmieni się bez względu na wiek czy inflację, dlatego nie ma obaw, że w czasie trwania bezterminowej polisy, składka się zmieni. Miesięczna składka jest stała i pozostaje bez zmian do końca życia, chyba że ubezpieczony sam zawnioskuje o zwiększenie swojej ochrony.
zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od przesłania dokumentów i otrzymania informacji o zaakceptowaniu roszczenia.
– w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypłata świadczenia wyniesie 300% sumy ubezpieczenia, na jaką zawarta została polisa.


Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie na życie dla rodzica bez względu na stan zdrowia, zadzwoń do nas jeszcze dziś pod bezpłatny numer infolinii: 800 007 750 i porozmawiaj z konsultantem.Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z aktualnościami.