Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Ubezpieczenie na życie dla seniora

piątek, 25 marca 2022

Ochrona ubezpieczeniowa jest ważna nie tylko z względu na zapewnienie bezpieczeństwa finansowego rodzinie, ale również zyskanie spokoju o to, że bliscy będą mieli fundusze na np. pokrycie kosztów ostatniego pożegnania. Jesteś seniorem i szukasz ubezpieczenia na życie? Sprawdź ochronę „Moi Bliscy”.

Ubezpieczenie „Moi Bliscy” – możliwość kupienia ochrony aż do 85. roku życia bez względu na stan zdrowia

Ubezpieczenie Moi Bliscy to ochrona, którą można kupić bez względu na stan zdrowia. Nie ma przy zawarciu umowy takich wykluczeń jak nowotwór, choroba przewlekła czy Covid-19. Nie trzeba dostarczać zaświadczeń od lekarza, ankiet medycznych czy odpowiadać na pytania dotyczące stanu zdrowia – nie są wymagane jakiekolwiek informacje w tym temacie. Przebyte lub posiadane schorzenia nie są wykluczeniem zarówno przy zawarciu umowy, jak i wypłacie świadczenia. Jeśli osoba ubezpieczona odejdzie w wyniku np. raka, uposażony otrzyma pieniądze z tytułu polisy na życie. Ubezpieczenie Moi Bliscy to pewna ochrona, która zapewnia wsparcie finansowe na wypadek zgonu ubezpieczonego – zarówno jeśli śmierć nastąpi z przyczyn naturalnych, w wyniku choroby, czy nieszczęśliwego wypadku. Przez pierwsze 24 miesiące (Okres Pierwszej Ochrony) wysokość świadczenia równa jest 100% wpłaconych do daty śmierci składek. Jeśli jednak w tym czasie osoba ubezpieczona poniesie śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku, rodzina otrzyma trzykrotną wartość sumy ubezpieczenia z umowy. Po Okresie Pierwszej Ochrony świadczenie będzie wypłacone w pełnej wysokości wybranej sumy ubezpieczenia również na skutek naturalnej śmierci.

Ubezpieczenie „Moi Bliscy” – dlaczego warto kupić tę właśnie polisę?

Polisa Moi Bliscy to ochrona, która trwa do końca życia, a jedynym warunkiem jej kontynuacji jest opłacanie składek. Nie ma możliwości, by ubezpieczyciel wypowiedział umowę np. ze względu na wiek czy pojawiające się choroby. W ubezpieczeniu Moi Bliscy składki są stałe i nie wzrastają, chyba, że osoba ubezpieczona sama postanowi zwiększyć sumę ubezpieczenia.
Taka ochrona zapewnia również dodatkowe wsparcie na wypadek, gdyby zdarzyła się tragedia i osoba ubezpieczona zginęła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Są to sytuacje, na które nikt nie jest i nie będzie przygotowany, dlatego też w przypadku wystąpienia takich zdarzeń, bliscy mają zapewnione potrójne wsparcie. To oznacza, że osoby uposażone otrzymają 300% sumy ubezpieczenia z umowy, czyli świadczenie może wynieść nawet 150 000zł.

Kiedy warto kupić ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”?

Warto kupić ubezpieczenie na życie, by zyskać spokój o bezpieczeństwo finansowe bliskich w przyszłości. Jest to również ważna ochrona w szczególności, gdy:

– chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe po Twojej śmierci, by mieli stabilne życie i wsparcie pieniężne,
– sytuacja Twojej rodziny jest zależna od Twoich zarobków, gdyż jesteś jedynym żywicielem,
– nie masz pewności, czy po Twoim odejściu bliska osoba będzie w stanie utrzymać się z jednej emerytury,
– masz kredyt i chcesz mieć zabezpieczenie, na wypadek Twojej śmierci, by bliscy mieli fundusze na spłacenie rat,
– obawiasz się, że koszty pogrzebu mogą być zbyt dużym obciążeniem finansowym dla rodziny, a zasiłek pogrzebowy może nie wystarczyć,
– chcesz zapewnić dzieciom lub/i wnukom wsparcie na edukację.

Warto podkreślić, że pieniądze z wypłaty świadczenia nie wchodzą do masy spadkowej, dlatego osoby uposażone nie będą musiały się obawiać, że otrzymane fundusze z tytułu polisy na życie będzie trzeba zgłaszać do notariusza lub instytucji prowadzącej postępowanie spadkowe. Wypłata świadczenia w Bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” zlecana jest zaledwie w ciągu 24 godzin (dni robocze) od dostarczenia i zaakceptowania dokumentów. Rodzina otrzyma zatem szybko wypłatę, zgodnie z zawartą umową. 

Jak kupić ubezpieczenie na życie Moi Bliscy?

Zawarcie umowy ubezpieczenia jest nie tylko proste, ale również wygodne. By stać się szczęśliwym posiadaczem polisy na życie Moi Bliscy, wystarczy:

– zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii 800 007 750 i porozmawiać z konsultantem,
– wejść na stronę 4Life Direct i ubezpieczyć się online,
– lub wysłać mail na info@4lifedirect.pl i poprosić o kontakt telefoniczny.

Nie ma konieczności jechania do biura. Ubezpieczyć się można bez wychodzenia z domu. Wszystkie dokumenty dostarcza kurier pod podany przez ubezpieczającego adres.

Co mówią uposażeni seniorzy?

By mieć pewność wyboru jak najlepszej ochrony, warto zapoznać się również z opiniami osób, które otrzymały wypłatę świadczenia. Takich wypowiedzi można posłuchać m.in. w reklamach 4Life Direct. Jakie zdanie o firmie mają uposażeni i jaka jest ich historia? Obejrzyj zamieszczone poniżej videa.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.