Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

wtorek, 01 marca 2022

Myślisz o zakupie ubezpieczenia na życie, ale obawiasz się, że koszty mogą być wysokie? Dowiedz się, ile kosztuje ubezpieczenie na życie i od czego zależy wysokość składek.

Składka ubezpieczeniowa – od czego zależy

Istnieje wiele różnorodnych ofert ubezpieczeń na życie, które różnić się mogą przede wszystkim czasem trwania umowy, sumą ubezpieczenia, zakresem ochrony czy też wysokością składki miesięcznej. W ubezpieczeniach składka miesięczna zależy przede wszystkim od wybranej oferty ubezpieczeniowej. Za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o. można kupić ubezpieczenie na życie, które jest bezterminowe, a to oznacza ochrona trwa do końca życia, o ile opłacane są składki. W Bezterminowym ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy” składka zależy od:

wieku ubezpieczonego. Im niższy wiek, tym niższa składka przy wybranej sumie ubezpieczenia. To znaczy, że im szybciej podejmie się decyzję o zakupie ochrony ubezpieczeniowej, tym mniej będzie się płacić. Warto zatem zawrzeć umowę ubezpieczenia przed kolejnymi urodzinami, gdyż kupując polisę przed datą urodzin, składka w ubezpieczeniu może być niższa.

wybranej sumy ubezpieczenia. Umowę ubezpieczenia można zawrzeć do sumy aż do 50000 zł. Wypłata świadczenia może jednak sięgnąć aż 150000 zł, gdyż w przypadku śmierci w nieszczęśliwym wypadku, uposażeni otrzymują potrójną wypłatę świadczenia. W zależności od tego, jaką sumę ubezpieczenia się wybierze, konsultant wyliczy wysokość składki dla danej osoby.

wybranego wariantu. Ubezpieczyć się można indywidualnie lub też razem z partnerem lub współmałżonkiem. Warto zaznaczyć, że składka ubezpieczenia w wariancie partnerskim jest korzystniejsza, niż w przypadku dwóch oddzielnych ubezpieczeń indywidualnych. Dlatego też warto ubezpieczyć się razem z partnerem i cieszyć się wzajemną ochroną i mieć pewność wsparcia finansowego, gdyby zabrakło drugiej osoby.

Składka ubezpieczeniowa – czy się zmienia?

Przy wyborze ubezpieczenia na życie Moi Bliscy, ma się pewność, że składka w ubezpieczeniu jest stała i nie rośnie bez względu na wiek czy zmiany statusu społecznego. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy ubezpieczony lub ubezpieczający zawnioskuje o zwiększenie sumy ubezpieczenia. Jeśli ubezpieczony nie będzie chciał zwiększać sumy ubezpieczenia, nie ma możliwości, by składka się zmieniła. Wysokość miesięcznych składek jest stała do końca obowiązywania ubezpieczenia.

Ile wynosi składka na ubezpieczenie na życie?

W celu poznania składki w ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” warto skontaktować się z konsultantem 4Life Direct i porozmawiać o dostępnych opcjach. Konsultanci, po rozmowie dotyczących potrzeb danej osoby, przygotowują indywidualnie dobraną ofertę. Podczas rozmowy z konsultantem można zapytać o wszystkie warunki umowy, możliwości rozszerzenia ochrony czy wszelkie kwestie dotyczące ubezpieczenia na życie. Zachęcamy do zadawania jak największej ilości pytań, by mieć pewność wszystkich kwestii związanych z ochroną.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się ile wynosi Twoja składka na ubezpieczenie na życie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje