Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Ubezpieczenie na życie online

piątek, 22 października 2021

Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć życie przez Internet? To proste i wygodne. Przeczytaj, dlaczego warto kupić polisę online.

Ubezpieczenie na życie online – co to jest?

Ubezpieczenie na życie to umowa zawierana z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, której zakres obejmuje życie ubezpieczonego. Co to oznacza? W przypadku wystąpienia zdarzenia, na wypadek którego wykupiona została polisa, osoby uposażone otrzymają wypłatę świadczenia. Pieniądze z odszkodowania można przeznaczyć np. na rachunki związane z organizacją pogrzebu, czynsz, edukację dzieci czy inne ważne wydatki. Ten rodzaj ubezpieczenia, które można zawrzeć również przez Internet może być wsparciem finansowym dla rodziny po stracie bliskiej osoby. Ubezpieczenie na życie może zapewnić spokój umysłu, a co za tym idzie – zmniejszyć stres o przyszłość finansową rodziny. Ubezpieczenie to można zawrzeć online, bez wychodzenia z domu. Jest to szybki, wygodny i prosty sposób, by zyskać ważną polisę.

Jak można ubezpieczyć się online?

To proste! Za pośrednictwem 4Life Direct można się ubezpieczyć w kilku krokach. Wystarczy nacisnąć przycisk „Kup online” i postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie internetowej. Niezbędne będzie podanie kilku danych, dlatego warto przygotować sobie wcześniej dokumenty, by móc zawrzeć umowę ubezpieczenia. Ubezpieczyć się przez Internet może każda osoba w wieku 40 -85 lat i nie są wymagane żadne ankiety dotyczące stanu zdrowia i wyniki badań od lekarza. Jest to dogodna forma dla osób, które wolą lub z pewnych względów nie mogą lub nie chcą jechać do biura w celu zawarcia ubezpieczenia. Ubezpieczenie zawarte online to oszczędność czasu, a także pieniędzy, gdyż np. nie trzeba wydawać pieniędzy na transport. Po wypełnieniu formularza i akceptacji niezbędnych warunków, na wskazany adres mailowy przysyłane są dokumenty, a polisę dostarcza do domu osoby która zawarła umowę, kurier.

Dlaczego warto ubezpieczyć się online?

Ubezpieczenie przez Internet można zawrzeć w każdym, dowolnie wybranym przez siebie momencie, bez względu na to, czy jest to sobota wieczór, niedziela lub święto. Na stronie, gdzie zawiera się ubezpieczenie można przebywać dowolnie wybraną ilość czasu, nie ma żadnego pośpiechu. W każdej chwili można wrócić do poprzedniej strony, by ponownie przeczytać np. Ogólne Warunki Ubezpieczenia i na spokojnie, nawet kilkukrotnie zapoznać się z dokumentami. Umowa Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie „Moi Bliscy” Towarzystwa Ubezpieczeniowego Generali Życie S.A. jest krótka, dlatego nie ma obaw, iż na przeczytanie warunków ubezpieczenia będzie trzeba poświęcić długie godziny przed komputerem czy telefonem. Ubezpieczając się online, oszczędzasz czas i możesz go przeznaczyć dla bliskich i rodziny. Można ubezpieczyć się w dowolnym miejscu na całym świecie. Wystarczy komputer, telefon lub tablet z dostępem do Internetu. To proste i wygodne. Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” przez Internet to polisa, którą warto mieć. Ochrona jest dożywotnia, a ubezpieczyć się można bez względu na stan zdrowia. Życie jest nieprzewidywalne. Warto ubezpieczyć się już teraz.