Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Ubezpieczenie na życie: postanowienie noworoczne, które zapewni Tobie spokój umysłu

poniedziałek, 28 grudnia 2020

Ubezpieczenie na życie zapewnia wsparcie finansowe bliskim, w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Składki w polisie na życie „Moi Bliscy” są stałe i przystępne cenowo. Dzięki takiej ochronie Ty i Twoja rodzina zyskacie spokój o bezpieczeństwo finansowe w przyszłości.

Myśląc o 2020, za co jesteście najbardziej wdzięczni? Większość z nas odpowie zapewne podobnie – za rodzinę, przyjaciół, pracę, zdrowie nasze i naszej rodziny. Szczególnie to ostatnie nabrało największego znaczenia, kiedy stanęliśmy w obliczu walki z pandemią i być może dzięki temu zdaliśmy sobie sprawę, co tak naprawdę najbardziej się dla nas liczy. Wszyscy możemy się zgodzić, że to nasi bliscy są najważniejszą częścią naszego życia.

„Rzeczy”, które naprawdę mają znaczenie

Gdy wkraczamy w Nowy Rok, wszyscy zaczynają mówić o swoich postanowieniach noworocznych. W większości przypadków ludzie chcą po prostu schudnąć, rzucić palenie, rozpocząć nowe hobby lub spłacić zadłużenie na karcie kredytowej. Ale nie powinniśmy zapominać o jednym postanowieniu, które może zapewnić spokój umysłu i stanowi istotną część bezpieczeństwa i planowania finansowego: ubezpieczenie na życie.

Ubezpieczenie na życie zapewnia ochronę finansową i stabilizację finansową Twoich bliskich, gdy Ciebie zabraknie. Dzięki wypłacie świadczenia z ubezpieczenia, Twoja rodzina otrzyma wsparcie finansowe, gdy nie będziesz mógł już dalej im pomagać. Świadomość posiadania przez Ciebie ubezpieczenia na życie może zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie, jak i Twojej rodziny.

Ubezpieczenie na życie zapewni Ci spokój ducha

Jeśli masz kogoś, kto jest na Twoim utrzymaniu i jest zależny od twoich dochodów, bez względu czy jest to małżonek, czy dziecko, jednym z tematów, o których warto pomyśleć, jest ubezpieczenie na życie. Dlaczego? Tu pojawia się szereg pytań, na które należy sobie odpowiedzieć: co by się stało, gdybyś umarł? Czy Twoja rodzina miałaby stabilność finansową, aby się utrzymać? Czy kredyt hipoteczny zostanie spłacony, a rachunki zapłacone? Jeśli nie masz pewności co do odpowiedzi na te pytania, ubezpieczenie na życie może być rozwiązaniem.


Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że ubezpieczenie na życie nie jest produktem luksusowym, a co więcej, jest niezwykle przystępne cenowo. Jednak ubezpieczenie na życie ma wiele różnych wariantów, więc należy wybrać odpowiednią ofertę dla swoich okoliczności, aby uzyskać jak najlepszą ochronę.

Przyjrzyjmy się zatem Bezterminowemu Ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy” – dla kogo jest ono przeznaczone:

• dla osób w wieku 40-85 lat,

• za niewielką dopłatą, ochroną ubezpieczeniową można objąć swojego współmałżonka lub partnera,

• zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin od przesłania wszystkich niezbędnych dokumentów i akceptacji odszkodowania,

• nie trzeba dostarczać badań lekarskich ani ankiet medycznych. Nie ma pytań o stan zdrowia,

• można się ubezpieczyć do 50 000 zł,

• potrójne odszkodowanie ubezpieczeniowe na wypadek śmierci w wyniku nieszczesliwym wypadku,

• ubezpieczenie można wykupić bez wychodzenia z domu – dzwoniąc do nas, lub wypełniając formularz online tutaj.

Odkładanie na później zakupu ubezpieczenia na życie jest łatwe, jednak nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie ten dzień, kiedy będzie potrzebny. Niech to będzie Twoje postanowienie noworoczne, aby zaznaczyć to na liście rzeczy do zrobienia. Ten czas jest prawdopodobnie najlepszym momentem, aby podarować swoim bliskim najwspanialszy prezent, jaki możesz im dać. Posiadanie ubezpieczenia na życie zapewni Ci spokój ducha, który pozwoli Ci skoncentrować się na innych sprawach w życiu. A to, jak najbardziej się Tobie należy.

Jeśli podjąłeś decyzję o kupieniu ubezpieczenia na życie w Nowym Roku, skontaktuj się z 4Life Direct już dziś i zyskaj ważną ochronę dla bliskich.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje