Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach
Ubezpieczenie na życie w Nowym Roku - ze względu na przyszłość bliskich.

Ubezpieczenie na życie w Nowym Roku – w trosce o przyszłość najbliższych

środa, 30 grudnia 2020

Ostatni rok pokazał nam w jak niepewnych czasach żyjemy i jak wiele rzeczy może zmienić się z dnia na dzień. Walka z pandemią koronawirusa i obostrzenia jakie w wyniku owej walki zostały wprowadzone, uzmysłowiły nam jak bardzo ważne są relacje z bliskimi oraz poczucie bezpieczeństwa i stabilności. By odzyskać spokój oraz zabezpieczyć swoją rodzinę przed niepewnymi czasami, warto skoncentrować się na tym co pewne i podjąć działania w kierunku czynności, dzięki którym będziemy mogli zapewnić naszym bliskim wsparcie, gdy nadejdą ciężkie dla nich momenty i gdy nie będziesz już mógł im pomóc. W tym celu warto już w 2021 roku rozważyć zakup ubezpieczenia na życie dla siebie oraz rodziny.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Najlepsze ubezpieczenie na życie to takie, dzięki któremu masz pewność, że po Twoim odejściu bliscy których chcesz wesprzeć, otrzymają wypłatę świadczenia zgodnie z zawartą umową. Dlatego tak ważne jest, by przed podjęciem decyzji o zakupie ubezpieczenia na życie, dokładnie zapoznać się z ogólnymi warunkami umowy oraz wypytać konsultantów o zapisy, które mogą dla nas być niejasne.

Zakup ubezpieczenia na życie jest jedną z najważniejszych kwestii finansowych dotyczących bezpieczeństwa naszej rodziny, dlatego w 4Life Direct zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zakupie może wywoływać wiele skrajnych emocji: począwszy od niepewności – czy wybrana polisa jest na pewno odpowiednia, kończąc na spokoju i radości – którą można poczuć, gdy już wiesz, że zrobiłeś wszystko, by Twoja rodzina mogła otrzymać w przyszłości wsparcie finansowe w trudnych dla nich momentach.

By mieć pewność, że dane ubezpieczenie jak najlepiej będzie odpowiadało Twoim potrzebom, warto pomyśleć o dalszej przyszłości – nie o tym, co czeka nas w Nowym Roku, ale o tym, jakie życie nasi najbliżsi będą mieli za 5, 15 czy nawet 20 lat. Dopiero myśląc o bardziej odległej przyszłości, warto wtedy zdecydować na jaką sumę chcemy wykupić ochronę. Jak bardzo kolejne lata się zmienią i czy jesteśmy pewni, że ich przyszłość będzie bezpieczna? W pozbyciu się obaw – przynajmniej ich części, związanych z kwestiami finansowymi – pomóc może Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” Towarzystwa Ubezpieczeń Generali Życie S.A., które można kupić za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” to propozycja dla osób w wieku 40-85 lat, które chcą kupić polisę opartą na prostych zasadach i nie tracić czasu na przesyłaniu ogromnej ilości dokumentów, by móc przystąpić do ubezpieczenia. Ubezpieczyciel nie wymaga dostarczania ankiet i badań medycznych. Wniosek zostanie zaakceptowany bez względu na to czy dana osoba jest ciężko chora (np. Covid-19, nowotwór), zmaga się z chorobami przewlekłymi czy innymi dolegliwościami. Choroba nie jest wykluczeniem.

Kiedy kupić ubezpieczenie na życie?

Mając 40 czy 50 lat nie myśli się o tym, że kiedyś nas zabraknie i nie podejmujemy działań mających na celu zabezpieczenia rodziny w odległej przyszłości. Warto jednak podkreślić, że im wcześniej przystąpi się do ubezpieczenia, tym składki będą niższe. Wysokość składek jest bowiem zależna od wieku ubezpieczonego oraz sumy ubezpieczenia. Można wnioskować o ochronę ubezpieczeniową aż do sumy 50 000 zł. Wybrana składka jest stała i nie wzrośnie, chyba że osoba ubezpieczona sama zdecyduje o podwyższeniu swojej ochrony. By zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie nie trzeba wychodzić z domu i można się na nią zdecydować w dowolnym momencie, wypełniając formularz na stronie internetowej i postępując zgodnie z wymienionymi etapami. Drugą opcją jest kontakt telefoniczny i rozmowa z konsultantem.

Proces zakupu ubezpieczenia na życie zajmuje parę minut, dlatego w zaledwie kilka chwil można uzyskać ubezpieczenie, które pozwoli Tobie i najbliższym spojrzeć spokojniej w przyszłość.