Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach
Wakacje dla seniora.

Wakacje dla Seniora

czwartek, 29 lipca 2021

Czy wiesz, że ochrona ubezpieczeniowa jest ważna na całym świecie? Bez względu na to, czy jesteś w Polsce czy za granicą, Twoja polisa jest ważna w każdym miejscu.

Tegoroczny wypoczynek z pewnością będzie się różnił od wakacji spędzonych w ubiegłych latach. Pandemia Covid-19 sprawiła iż wiele osób woli lub musi spędzić wolny czas w Polsce. Gdzie zatem udać się na wczasy w naszym kraju? Oto kilka propozycji.

Wakacje nad morzem

Wakacje nad polskim morzem to idealna propozycja dla seniorów, którzy cenią sobie spacery po plaży, czyste powietrze, a także uwielbiają wodę. Propozycji nadmorskich miejscowości jest wiele – Kołobrzeg, Dębki, Władysławowo, Jurata, Gdańsk czy Rzucewo, to tylko niektóre że sprawdzonych okolic, w których warto się zatrzymać, by spędzić wymarzony urlop. Ci seniorzy, którzy lubią spędzać wczasy aktywnie, mogą wybrać się na przykład na wycieczki rowerowe po półwyspie helskim, udać się na spacery po plaży lub do okolicznych lasów. Wielbiciele bardziej intensywnych sportów mogą spróbować swoich sił na windsurfingu lub popływać kajakiem po zatoce.

Wakacje na mazurach

Mazury to idealne miejsce dla wszystkich wilków morskich i nie tylko. Można nie tylko popływać na żaglówkach po tamtejszych jeziorach, ale rowniez spędzić wspaniały czas w okolicznych miejscowościach np. Mikołajkach lub Piszu. Jest to także idealna okolica dla wielbicieli samego wypoczynku nad jeziorami, miłośnikow wędkowania, a także kajakarstwa.

Wakacje w górach

Dla miłośników gór, polskie Tatry to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia. W zależności od kondycji i możliwości fizycznych, każdy aktywny senior znajdzie szlak dla siebie – od dolin i polan, aż po szczyty. Wybierając się w góry należy pamiętać przede wszystkim o tym, by przed wyjściem upewnić się, że pogoda jest odpowiednia i ma sie z sobą naładowany telefon z zapisanym numerem TOPR.

Nie zapomnij o ochronie

Bez względu na wybór destynacji wakacyjnej, warto pamiętać o ubezpieczeniu. Nieszczęśliwe wypadki niestety często się zdarzają i nie można przewidzieć czy i kiedy taka sytuacja będzie miała miejsce. By być spokojnym o bliskich, w razie gdyby zdarzyło się nieszczęście, przed wyjazdem dobrze jest kupić ubezpieczenie na życie. Dzięki takiej ochronie, rodzina szybko otrzyma wsparcie finansowe zgodnie z zawartą umową. Ubezpieczenie na życie obowiązuje w każdym miejscu, dlatego nie ma obaw, że ze względu na lokalizację, ubezpieczony nie byłby objęty ochroną. W 4Life Direct można się ubezpieczyć już podczas jednej rozmowy telefonicznej lub online – dzięki temu te osoby, które mają mało czasu, lub nie chcą jechać do biura w celu zawarcia umowy, mogą szybko kupić odpowiednie dla nich ubezpieczenie przed wyjazdem na wakacje. 

Szukasz ubezpieczenia na życie, w którym ochrona obowiązuje na całym świecie? Skontaktuj się z 4Life Direct.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje