Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Z jakich powodów mogę nie uzyskać ubezpieczenia na życie?

niedziela, 11 września 2022

Zastanawiasz się kiedy firma może odmówić zawarcia bezterminowego ubezpieczenia „Moi Bliscy”? Jednym z powodów jest wiek – jeżeli masz poniżej 40 lub powyżej 85 lat.

Wierzymy, że Polacy powinni mieć możliwość zakupu polisy bez względu na stan zdrowia. Właśnie dlatego Twój wniosek o zawarcie ubezpieczenie na życie „Moi bliscy” zostanie zaakceptowany niezależnie od Twojego stanu zdrowia.

Ubezpieczenia na życie zawierane za pośrednictwem 4Life Direct

4Life Direct działa w Polsce od ponad 10 lat. Za pośrednictwem firmy można kupić ubezpieczenie na życie na prostych warunkach.

Bez ankiet medycznych i badań lekarskich przy zawarciu umowy

Przy zawieraniu umowy ubezpieczenia „Moi Bliscy” nie pytamy o zdrowie i nie przeprowadzamy badań lekarskich. W ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” dostępnym za pośrednictwem 4Life Direct można się ubezpieczyć niezależnie od stanu zdrowia.

Możliwość zawarcia bezterminowego ubezpieczenia na życie do 85. roku życia

Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić bezterminowe ubezpieczenie do 85. roku życia.

Bezterminowa polisa na życie („Moi bliscy”) oferuje ubezpieczenie do końca życia. Dzięki niej nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma  ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Składka, której wysokość obliczamy na podstawie wieku ubezpieczonej osoby w chwili wejścia polisy w życie, pozostaje taka sama do końca Twojego życia.

Chcesz kupić ubezpieczenie na życie?

Jeśli chcesz zabezpieczyć siebie oraz swoją rodzinę, skontaktuj się z 4Life Direct, aby kupić polisę ubezpieczeniową na życie.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.