Poznaj składkę Kup online

Z kim mogę osobiście porozmawiać o ubezpieczeniu na życie?

piątek, 24 czerwca 2022

Chcesz porozmawiać z kimś o ubezpieczeniu na życie? Przeczytaj, jak możesz się skontaktować z konsultantem 4Life Direct i dowiedzieć się o oferowanych za pośrednictwem firmy polisach.

Jak uzyskać informacje na temat ubezpieczenia na życie

W 4Life Direct najwyższa jakość obsługi klienta jest dla nas priorytetem. Osoby zainteresowane kupieniem polisy na życie mogą otrzymać informacje o dostępnych za naszym pośrednictwem ubezpieczeniach na wiele różnych sposobów. 

Porozmawiaj osobiście z doradcą 

Jeśli chcesz osobiście porozmawiać z kimś o ubezpieczeniu na życie, zapraszamy Cię do naszego biura. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania drogą telefoniczną.

4Life Direct Sp. z o.o.

ul. Chmielna 132/134

00-805 Warszawa

Tel.: 22 354 50 50

Odwiedź naszą stronę internetową

Jednym z możliwych sposobów uzyskanie informacji o ubezpieczeniach na życie, jest odwiedzenie strony internetowej 4Life Direct. Na stronie internetowej możesz przeczytać o ubezpieczeniach oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct.

Zadzwoń do nas

Jeśli chcesz porozmawiać z kimś o ubezpieczeniach na życie, nasi konsultanci  chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania przez telefon. Zadzwoń pod bezpłatny numer infolinii: 800 007 750 od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 19:00. Skontaktuj się z nami już dzisiaj.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]